Искать


 

П'ятница, 14 Липень 2017 05:48

Увага! Анонс колегії ГУ Держпраці у Луганській області

Оцените материал
(0 голосов)

Увага! Анонс колегії ГУ Держпраці у Луганській області

    Відповідно до Плану роботи  колегії Головного управління Держпраці у  Луганській області (далі - Головне управління) 28 липня 2017 року о 10:00 годині у залі засідань ПАТ «Лисичанськвугілля» планується проведення засідання колегії Головного управління Держпраці у Луганській області.

    На засіданні колегії будуть обговорені наступні питання:

    - про підсумки роботи Головного управління Держпраці у Луганській області у І півріччі 2017 року та завдання щодо подальшого вдосконалення превентивних заходів у сфері промислової безпеки, охорони праці, гігієни праці, додержання законодавства про працю, зайнятість населення, загальнообов’язкове державне соціальне страхування в частині призначення, нарахування та виплати допомоги, компенсацій, надання соціальних послуг та інших видів матеріального забезпечення;

    - про результати проведених спеціальних розслідувань нещасних випадків та виконання заходів, запропонованих спеціальною комісією, на підприємствах: філія «Сватівська» товариства з обмеженою відповідальністю сільськогосподарського підприємства «Нібулон», товариства з обмеженою відповідальністю «Аверс-М», відокремленого підрозділу «Шахта ім. Г.Г. Капустіна» публічного акціонерного товариства «Лисичанськвугілля»;

    - інші питання.

    У плановому засіданні Колегії приймуть участь начальники управлінь, відділів державного нагляду, начальники відділів та завідувачі секторів, інспекторський склад Головного управління. Також запрошуємо взяти участь у цьому заході представники підприємств та громадськості.

    Засідання колегії відбудеться за адресою:  м. Лисичанськ, вул. Малиновського, буд.1А, 3-й поверх, зала засідань. Довідки за телефоном: (06451) 7-37-49.

 

Прочитано 238 раз
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация