Искать


 

Четвер, 13 Липень 2017 06:33

Інспектори ГУ Держпраці провели ряд превентивних заходів щодо правил безпеки систем газопостачання

Оцените материал
(0 голосов)

Інспектори ГУ Держпраці провели ряд превентивних заходів щодо правил безпеки систем газопостачання

    Протягом тижня – з 05 по 12 липня 2017р. інспекторським складом відділу державного нагляду в газовому комплексі Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Луганській області проведено ряд превентивних заходів з охорони праці на підприємствах області. А саме:

    05 липня - семінар: «Про внесення змін до типового положення про службу охорони праці» у Сєвєродонецькому ЛВУМГ;

    06 липня - семінар: «Стан охорони праці на підприємстві. Впровадження правил безпеки систем газопостачання. Вимоги ДБН В.2.5-20-2001 «Газопостачання» для працівників ФОП "Черепаха О.А." (смт. Біловодськ);

    07 липня - нарада: «Аналіз травматизму» у ВКПП «Термо-Златополь» (м. Лисичанськ). Цього ж дня проведено семінар щодо стану охорони праці на підприємстві, впровадження правил безпеки систем газопостачання і вимоги ДБН В.2.5-20-2001 «Газопостачання» у Міловському РТМО.

    10 липня – семінар: «Про внесення змін до типового положення про службу охорони праці» у Рубіжанській дільниці Сєвєродонецького МРУЕГГ;

    11 липня – семінар: «Стан охорони праці на підприємстві. Впровадження правил безпеки систем газопостачання. Вимоги ДБН В.2.5-20-2001 «Газопостачання» у КЗ Міловський ЦПМСД.

    12 липня – семінар: «Стан охорони праці на підприємстві. Впровадження правил безпеки систем газопостачання. Вимоги ДБН В.2.5-20-2001 «Газопостачання» у відділі освіти Міловської РДА.

    Робота в напрямку проведення превентивних заходів, направлених на створення безпечних умов праці на підприємстві відповідно до нормативно-правих актів України, яку проводять інспектори відділу на підприємствах області, триває.

Прочитано 189 раз
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация