Искать


 

Четвер, 13 Липень 2017 06:14

З початку липня фахівцями ГУ Держпраці проведено ряд превентивних заходів на підприємствах області

Оцените материал
(0 голосов)

З початку липня фахівцями ГУ Держпраці проведено ряд превентивних заходів на підприємствах області

    Напочатку місяця – з 03 по 12 липня 2017 року, фахівці відділу державного нагляду в енергетиці, металургії та у машинобудуванні Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Луганській області провели ряд превентивних заходів, спрямованих на підвищення рівня охорони праці та промислової безпеки на підприємствах області. Одним із таких заходів стала нарада з працівниками ТОВ «Союзенергомаш» (м. Сєвєродонецьк), присвячена дотриманню вимог правил охорони праці під час ковальсько-пресових робіт, що відбулась 07 липня.

    В нараді прийняли участь адміністрація підприємства, служба охорони праці та посадові особи технічних служб. Розпочинаючи захід, інспектори ГУ Держпраці зазначили: «Під час ковальсько-пресових робіт необхідно дотримуватися вимог, які зазначені в Правилах охорони праці під час ковальсько-пресових робіт НПАОП 28.0-1.33-13. Ці Правила поширюються на всіх суб’єктів господарювання, незалежно від форм власності та організаційно-правової форми, які здійснюють діяльність, пов’язану з ковальсько-пресовими роботами, також встановлюють вимоги охорони праці під час ковальсько-пресових робіт. Правила є обов’язковими для роботодавців та працівників, які виконують роботи з поділу вихідних матеріалів, листового штампування, холодного об’ємного штампування і висадження, гарячого кування і штампування».

     В ході обговорення теми наради були розглянуті наступні питання:

- вимоги безпеки під час гарячого кування;

- вимоги безпеки під час кування і штампування на молотах;

- вимоги безпеки під час штампування на кривошипних гарячештампувальних і гвинтових пресах;

- вимоги безпеки під час штампування на листоштампувальних та вибивних молотах;

- вимоги безпеки під час листового штампування на механічних гідравлічних пресах;

- вимоги безпеки під час згинання і випрямлення на згинальних, правильних і профілезгинальних верстатах;

- вимоги безпеки під час формоутворення на трубозгинальних і труборозвальцювальних верстатах.

    За результатами обговорення керівництву підприємства рекомендовано довести до відома всім посадовим особам та працівникам про необхідність дотримання правил охорони праці під час ковальсько-пресових робіт у ТОВ «Союзенергомаш».

    Окрім цієї наради, у другій половині минулого тижня під час семінару з працівниками ТОВ «АРМХИМПРОМ» (м. Сєвєродонецьк) обговорено порядок забезпечення працівників ЗІЗ (03 липня), 04 липня на нараді з працівниками ПАТ «Сєвєродонецький КМЗ» обговорено працю неповнолітніх, а під час семінару, проведеного цього ж дня у ТОВ «НВП «Сєвєродонецький завод опорів» розмовляли про особливості дотримання вимог безпеки під час роботи з інструментом та пристосуваннями.

    05 липня працю неповнолітніх знов обговорювали на нараді у Рубіжанському РЕМ ТОВ   «Луганське енергетичне об'єднання», а під час нарад з працівниками ТОВ «Листрансмаш» розглядались дотримання вимог правил охорони праці з організації безпечного ведення газонебезпечних робіт і безпечної експлуатації посудин, що працюють під тиском.

    06 липня фахівцями відділу проведено дві наради: щодо безпечного виконання робіт на комутаційних апаратах в електромережах напругою понад 1000 В у КУОЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Рубіжанської міської ради та щодо організації проведення медичних оглядів працівників певних категорій у ТОВ «УКР – СПЛАВ» (м. Сєвєродонецьк).

    Напочатку цього тижня фахівці відділу вже провели наступні превентивні заходи:

    10 липня - нараду щодо організації проведення медичних оглядів працівників певних категорій у ТОВ «КОМПАНІЯ МАКСІМЕТ» (м. Сєвєродонецьк).

    11 липня - нараду щодо праці неповнолітніх у Кремінській РЕМ ТОВ   «Луганське енергетичне об'єднання» і нараду щодо дотримання правил охорони праці з організації безпечного ведення вогненебезпечних робіт та безпечної експлуатації посудин, що працюють під тиском у ТОВ «ТОРГОВИЙ ДІМ «КРАСИТЕЛЬ» (м. Рубіжне).          

    Важливим елементом в роботі фахівців ГУ Держпраці є надання консультацій з питань охорони праці та промислової безпеки. Співробітники відділу за звітній період надали наступні консультації:

    03 липня – працівнику КЗ "Рубіжанська обласна загальноосвітня санаторна школа-інтернат I-III ступенів" на тему: «Організація навчання і перевірки знань з питань охорони праці робітників на підприємстві».

    04 липня – працівнику ТОВ "ЛАТЄСТ" (м. Сєвєродонецьк) на тему: «Правила безпеки під час кисневого різання металів».

    05 липня – працівнику ТОВ «НВП «Сєвєродоенецький завод опорів» на тему: «Порядок проведення інструктажів з питань охорони праці».

    06 липня – працівнику ФОП Касьянов Ю.А. (м. Рубіжне) на тему: «Оформлення протоколу з перевірки знань з електробезпеки».

    07 липня – працівнику ТОВ «УКР-СПЛАВ» (м. Сєвєродонецьк) на тему: «Дії роботодавця при виникненні нещасного випадку» та працівнику ТОВ "Білмаст" (м. Лисичанськ) на тему: «Організація проведення інструктажів з питань охорони праці».

    Під час проведення нарад, семінарів та надання консультацій, з працівниками підприємств обговорюються саме ті аспекти безпечного ведення робіт та охорони праці, які найчастіше потрібні їм у роботі. Обговорюючи актуальні питання з охорони праці, фахівці ГУ Держпраці завжди надають компетентну та вичерпну інформацію та звертають увагу робітників на необхідність приділення особливої уваги тим, чи іншим питанням охорони праці.        

 

Прочитано 171 раз
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация