Искать


 

Середа, 12 Липень 2017 11:28

Фахівці ГУ Держпраці прийняли участь у семінарі щодо підготовки проведення збирання врожаю

Оцените материал
(1 Голосовать)

Фахівці ГУ Держпраці прийняли участь у семінарі щодо підготовки проведення збирання врожаю

    07 липня 2017 року, перед початком зернозбиральних робіт, інспектори Відділу державного нагляду в агропромисловому комплексі, на транспорті і у зв’язку Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Луганській області прийняли участь у семінарі-нараді на тему: «Підготовка та проведення збирання врожаю ранніх зернових та зернобобових культур у 2017 році», яку організовано Департаментом агропромислового розвитку Луганської обласної державної адміністрації.

    Учасниками семінар-наради, яка складалась з двох частин, стали керівники та спеціалісти сільськогосподарських підприємств області. Практична частина заходу проходила на території Сватівської філії ТОВ СП «Нібулон» (тема занять - Правила прийому та зберігання зерна) і агрофірми «Мілуватська» (тема занять - Вирощування зернових). Одним із основних питань, яке розглядалось в практичній частині було «Заходи безпеки та охорона праці при збиранні врожаю на прикладі названих господарств». Після закінчення практичної частини для продовження участі у семінарі-нараді присутні перемістились до залу засідань Сватівської РДА.

IMG 20170707 144039

 

    Виступаючи перед присутніми в рамках проведення другої частини заходу, начальник відділу державного нагляду в АПК, СКС, на транспорті і у зв’язку в своїй доповіді на тему: «Вимоги безпеки праці при проведенні весняно-польових робіт. Аналіз виробничого травматизму за 2016 рік» ознайомив присутніх із заходами, які потрібно провести керівникам агропромислових підприємств перед початком та в період виконання зернозбиральних робіт. Також присутнім керівникам підприємств було доведено інформацію про причини, наслідки нещасних випадків виробничого характеру які трапилися на підприємствах Луганської області в 2016 році. Було запропоновано заходи попередження подібних нещасних випадків в 2017 році.

 

Прочитано 122 раз Последнее изменение Середа, 12 Липень 2017 11:40
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация