Искать


 

П'ятница, 07 Липень 2017 07:39

Завершено спеціальне розслідування нещасного випадку зі смертельним наслідком

Оцените материал
(1 Голосовать)

Завершено спеціальне розслідування нещасного випадку зі смертельним наслідком

    Нещодавно комісією, до складу якої входили співробітники ГУ Держпраці у Луганській області завершено спеціальне розслідування нещасного випадку зі смертельним наслідком, що стався 08 червня 2017 року о 12 год. 30 хв. у місті Лисичанську з зарядником вогнегасників у Товаристві з обмеженою відповідальністю «Аверс-М».

    Встановлено, що причинами нещасного випадку стали порушення вимог «Правил будови і безпечної експлуатації посудин, що працюють під тиском», а також неналежний контроль з боку керівництва ТОВ «Аверс-М» за додержанням працівниками правил безпечного виконання робіт та правил внутрішнього трудового розпорядку. З метою попередження подібних нещасних випадків у подальшому розроблені відповідні заходи щодо усунення причин настання нещасного випадку.

    В ході спеціального розслідування на підставі частини 1 статті 6 Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» від 5.04.2007 р. № 877–V проведено позапланову перевірку суб’єкта господарювання. За результатами виявлено 28 порушень нормативно-правових актів з охорони праці.

    Виявлено ряд порушень, які створюють загрозу життю та здоров’ю працівників. За зазначеними порушеннями фахівцями Головного управління складено адміністративний позов до суду про застосування заходів реагування у сфері державного нагляду до Товариства з обмеженою відповідальністю «Аверс-М». Також, за результатами перевірки до адміністративної відповідальності притягнуто директора ТОВ «Аверс-М».

 

Прочитано 181 раз Последнее изменение П'ятница, 07 Липень 2017 07:53
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация