Искать


 

Четвер, 06 Липень 2017 08:05

Тривають спеціалізовані тренінги-семінари для інспекторів ГУ Держпраці

Оцените материал
(1 Голосовать)

Тривають спеціалізовані тренінги-семінари для інспекторів ГУ Держпраці

     27 червня 2017 року головними спеціалістами-юрисконсультами сектору юридичного забезпечення та завідувачем сектору звернення громадян та доступу до публічної інформації ГУ Держпраці у Луганській області проведено спеціалізовані тренінги-семінари для головного державного інспектору відділу державного нагляду в хімічній промисловості Управління нагляду в промисловості і на об'єктах підвищеної небезпеки за наступними темами:

  1. «Здійснення заходів державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності під час дії мораторію на проведення перевірок».

    В ході проведення цієї частини тренінгу працівник відділу засвоїв правові та організаційні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності під час дії мораторію на проведення перевірок, вивчив механізм та умови проведення перевірок у період та на території АТО, набув навичок щодо визначення наявності або відсутності підстав для здійснення позапланових заходів під час виконання посадових обов’язків.

  1. «Звернення громадян: поняття, види та характеристика. Особливості роботи зі зверненнями»

    Під час розгляду другої теми семінару його учасник ознайомився з Законом України «Про звернення громадян», засвоїв порядок оформлення та проведення роботи зі зверненнями громадян, оновив знання щодо установлених законом строки надання відповідей на звернення, набув навичок в роботі зі зверненнями під час виконання своїх посадових обов’язків.

    Нагадаємо, учасниками таких семінарів-тренінгів окрім працівників відділу державного нагляду в хімічній промисловості, вже стали інспектори ряду відділів Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки та Управління гірничого нагляду.

Прочитано 234 раз
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация