Искать


 

Вівторок, 04 Липень 2017 12:22

В час літніх канікул особлива увага до безпеки в дитячих оздоровчих закладах

Оцените материал
(0 голосов)

В час літніх канікул особлива увага до безпеки в дитячих оздоровчих закладах

 

    З метою підготовки дитячих оздоровчих закладів для безпечного їх функціонування в літній період інспекторами відділу державного нагляду в агропромисловому комплексі, соціально-культурній сфері, на транспорті та у зв’язку Управління нагляду в промисловості і на об`єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Луганській області активно проводяться превентивні заходи з питань безпеки праці у дитячих оздоровчих закладах.

    Зокрема, з 12 червня по 03 липня інспекторами відділу проведено 11 семінарів та нарад на теми : «Організація роботи служби з питань охорони праці в дитячих оздоровчих закладах», «Охорона праці – безпека життєдіяльності» і «Охорона праці та гігієна праці» в наступних оздоровчих закладах:

- Сватівський районний комунальний позашкільний заклад «Гончарівський» (м. Сватове);

- Дитячий оздоровчий табір «Лісова галявина» (с. Лісна Поляна, Марківський район);

- Дитячий оздоровчий табір «Сосновий гай» (м. Кремінна);

- КУ "Позаміський заклад оздоровлення та відпочинку "Мрія" (м. Кремінна).

    Під час проведення зазначених заходів було наголошено на необхідності дотримання вимог законодавства з охорони праці при організації відпочинку дітей. Особливу увагу треба приділити заходам щодо запобігання шкоди здоров’ю дітей, зокрема, від одержання поранення, травми, у тому числі внаслідок тілесних ушкоджень, гострого отруєння, одержання сонячного або теплового удару, опіку, утоплення, ураження електричним струмом, блискавкою та іонізуючим випромінюванням.

    Проводячи семінари та наради в дитячих оздоровчих закладах, інспектори ГУ Держпраці надали їх працівникам додаткові консультації та роз’яснення з тих аспектів охорони праці, з яких у них виникли питання. Робота в цьому напрямку буде проводитись і в таборах відпочинку дітей, організованих при загальноосвітніх школах на час літніх канікул.

 

Прочитано 148 раз
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация