Искать


 

П'ятница, 30 Червень 2017 15:56

В ГУ Держпраці до Дня Конституції відбулись спортивні змагання

Оцените материал
(4 голосов)

В ГУ Держпраці до Дня Конституції відбулись спортивні змагання

    Відзначення Дня Конституції в Головному управління Держпраці у Луганській області не обмежилось проведенням урочистих зборів напередодні свята. За ініціативи керівництва Головного управління було проведено товариські змагання з міні-футболу та шахів. Таким чином, працівники ГУ Держпраці випробували свої сили як у фізичному, так і в інтелектуальному видах спорту.    

    На відміну від футбольного матчу до Дня охорони праці, матчу присвяченому Дню Конституції, передувала гроза, яка, проте, не зіпсувала бадьорого настрою гравців. На футбольному полі зустрілись команди Головного управління та Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки. Події двох таймів матчу були насичені спортивним азартом, наполегливою боротьбою за м’яч та щирою радістю від кожного забитого голу в ворота супротивника.

    За результатами зустрічі було визначено по одному найкращому гравцю з кожної команди. Критеріями для визначення такого учасника матчу було гарна техніка володіння м’ячем, активність, проявлена на полі, кількість створених гольових моментів та забитих м’ячів. За результатами обговорення почесне звання «кращий гравець команди» дісталось Олександру Сосніну - головному спеціалісту з питань протидії корупції Головного управління і Олександру Полстяному – начальнику відділу державного нагляду в будівництві, за об’єктами котлонагляду та підйомними спорудами Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки.

    Наступні спортивні змагання, присвячені Дню Конституції, дали змогу співробітникам ГУ Держпраці проявити свої здібності вже не на футбольному, а на шаховому полі. Ідея проведення таких змагань викликала не менший інтерес та підтримку у співробітників Головного управління. Проведення індивідуального турніру за коловою системою (тобто кожен учасник грає з кожним) та без контролю часу дав змогу максимально об’єктивно визначити сильнішого гравця та кожному проявити в повній мірі свої навички маневрування фігурами на 64-х полях. За результатами гри найкращим шахістом став Олег Столяревський – головний спеціаліст сектору взаємодії зі ЗМІ, міжнародних зв’язків та з питань Євроінтеграції Головного управління Держпраці у Луганській області.

    До речі, шахові здібності цього співробітника Головного управління знають не тільки його колеги, а й українські та зарубіжні гравці. Лише за час вдалого суміщення роботи в Головному управлінні і участі у шахових турнірах серед його здобутків - присвоєння звання кандидата у майстри спорту України і здобуття чемпіонського титулу міста Лисичанська з шахів, а передувало цьому успішні виступи протягом більше ніж десяти років у регіональних, всеукраїнських та міжнародних змаганнях. Наразі міжнародний шаховий рейтинг спеціаліста Головного управління складає 2159 пунктів, що дає йому змогу посідати 350-позицію серед найактивніших шахістів України.

    Працівники Головного управління Держпраці у Луганській області будуть і надалі вдосконалювати свої навички у різноманітних видах спорту та підтримувати спортивні традиції у своєму колективі. У планах на найближче майбутнє – проведення змагань з учасниками АТО.

Прочитано 298 раз Последнее изменение Понеділок, 03 Липень 2017 05:23
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация