Искать


 

П'ятница, 30 Червень 2017 10:56

В ГУ Держпраці прочитано лекції щодо роботи з запитами на публічну інформацію

Оцените материал
(0 голосов)

В ГУ Держпраці прочитано лекції щодо роботи з запитами на публічну інформацію

    Протягом червня 2017 року головним спеціалістом сектору звернення громадян та доступу до публічної інформації були проведені лекції для працівників Управління гірничого нагляду, відділу експертної роботи, ринкового нагляду та надання адміністративних послуг та відділу розслідування, аналізу та обліку аварій і виробничого травматизму Головного управління Держпраці у Луганській області на тему: «Особливості роботи з запитами на публічну інформацію».

    Під час зазначених заходів були розглянуті питання реалізації права кожного на доступ до публічної інформації, які закріплено Конституцією України і Законом України «Про доступ до публічної інформації». Зі слухачами лекцій обговорювалось обов’язки та відповідальність розпорядників даних та відповідальних осіб з питань доступу до публічної інформації та забезпечення прозорості та відкритості суб’єктів владних повноважень.

    Увагу присутніх було акцентовано на те, що запитувачі інформації, які звернулись із запитом на публічну інформацію усно, письмово чи в іншій формі( поштою, факсом, телефоном, електронною поштою) повинні обов'язково одержати обґрунтовану відповідь у зазначений Законом України «Про доступ до публічної інформації» строк.

    За результатами лекцій її мета - покращення якості оформлення та проведення роботи із запитами на публічну інформацію в установлені законом строки працівниками Головного управління під час виконання ними своїх посадових обов’язків, була досягнута.

 

Прочитано 228 раз Последнее изменение П'ятница, 30 Червень 2017 10:59
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация