Искать


 

Вівторок, 27 Червень 2017 07:55

Інспектор ГУ Держпраці прийняв участь у засідання колегії Міловської РДА

Оцените материал
(0 голосов)

Інспектор ГУ Держпраці прийняв участь у засідання колегії Міловської РДА

    Головний державний інспектор відділу державного нагляду в агропромисловому комплексі, соціально-культурній сфері, на транспорті і у зв’язку Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Луганській області нещодавно прийняв участь у засідання колегії Міловської районної державної адміністрації.

    На заході було розглянуто питання стану підготовки сільськогосподарських підприємств району до проведення збиральних робіт та забезпечення безпеки виконання робіт в період збирання врожаю та заготівлі грубих кормів 2017 року. Зокрема, розглядались наступні питання:

  1. Підготовка с-г виробників району до проведення збиральних робіт.
  2. Організація безпечного проведення зернозбиральних робіт.
  3. Пожежна безпека при проведенні зернозбиральних робіт.

    Під час свого виступу на засіданні колегії інспектор ГУ Держпраці проаналізував стан виробничого травматизму у Луганській області, детально проінформував керівників сільгосппідприємств про вимоги до організації проведення жнив, про порядок прийому на роботу працівників за направленням служби зайнятості населення та відповів на додаткові запитання присутніх.

    За результатами роботи керівникам сільськогосподарських підприємств району було рекомендовано посилити контроль за безпечним виконанням робіт і дотриманню трудової і виробничої дисципліни працівниками.

Прочитано 140 раз
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация