Искать


 

Понеділок, 26 Червень 2017 11:04

ГУ Держпраці про надання консультацій з питань охорони праці в хімічній промисловості інформує

Оцените материал
(2 голосов)

ГУ Держпраці про надання консультацій з питань охорони праці в хімічній промисловості інформує

 

Працівниками відділу нагляду в промисловості і на об'єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Луганській області з початку 2017 року проведена низка превентивних заходів, у тому числі консультацій з питань охорони праці.

З січня 2017 року року та по теперішній час працівниками відділу було надано 187 кваліфікованих консультацій та роз’яснень, що стосуються питань охорони праці, особам, які звернулися до центрів. Тільки з початку тижня до центрів звернулися 6 працівників підприємств. Загалом, порушені громадянами питання стосувались проведення навчання, перевірки знань та інструктажів з питань охорони праці, отримання та припинення дії дозволу на виконання робіт підвищеної небезпеки, безпечного виконання робіт підвищеної небезпеки та експлуатації технологічного устаткування, випробування електрозахисних засобів та інструментів, посудин, що працюють під тиском, безпечного поводження з вибуховими матеріалами промислового призначення, порядку розслідування нещасних випадків на виробництві, впровадження змін та припинення дії нормативно-правових актів з охорони праці та інші питання. Консультації надавались по телефону, при особистих зверненнях до центрів, по електронній пошті, як начальником відділу, його заступником, так і головними державними інспекторами відділу з відміткою у журналі обліку консультацій.

Надання консультацій, що проводяться у центрах при відділі державного нагляду в хімічній промисловості, дає змогу отримати працівниками підприємств інформацію та набути необхідних знань з охорони праці для застосування у їх повсякденній роботі.

Нагадуємо, що при відділі нагляду в промисловості і на об'єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Луганській області діють два інформаційно-консультативних центри, які знаходяться у м. Лисичанську (ПрАТ «ЛИНІК», кабінет вступного інструктажу підприємства) та у м. Сєвєродонецьку (ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот», вул. Пивоварова, 5, корп. 155А, кабінет № 15).

Прочитано 233 раз Последнее изменение Понеділок, 26 Червень 2017 11:36
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация