Искать


 

Четвер, 22 Червень 2017 09:49

Проведено семінар-тренінг зі службою АДС Троїцької газової дільниці Новопсковського МРУЕГГ

Оцените материал
(0 голосов)

Проведено семінар-тренінг зі службою АДС Троїцької газової дільниці Новопсковського МРУЕГГ

    Протягом тижня – з 07 по 14 червня 2017р. інспекторами відділу державного нагляду в газовому комплексі Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Луганській області проведено ряд превентивних заходів.

    Одним із таких заходів став семінар – тренінг, який відбувся у Новопсковському міжрайонному управлінні з експлуатації газового господарства (філія ПАТ «Луганськгаз»). Учасниками заходу стали співробітники служби АДС Троїцької газової дільниці Новопсковського МРУЕГГ, які після обговорення теоретичної частини семінару-тренінгу виконали аварійний виклик на тему: «Припинення подачі газу у зв’язку зі спрацюванням запобіжно-запірний клапан (ЗЗК) в газовому регуляторному пункті (ГРП)».

    В рамках проведення тренінгу було повідомлено про низький тиск газу в системі газопостачання по пл. Перемоги смт. Троїцьке (Умовно). Бригада АДС на протязі 5 хвилин організувала виїзд на місце виклику та прибула на місце події через 4 хвилини. Прибувши до місця аварійної ситуації, розпочали пошук ймовірних несправностей. Умовно визначено несправності на ГРП № 2 смт. Троїцьке. Згідно із планом локалізації і ліквідації аварійних ситуацій бригадою АДС виконано виявлення витоків газу та несправностей на ГРП, а саме – несправності на ЗЗК (порив мембранного полотна). Після узгодження з диспетчером АДС, відпрацьовано перехід на обвідну лінію (байпас) та забезпечено постійний контроль за вихідним тиском. Всі несправності усунено та проведено запуск ГРП згідно режимної карти відповідно до величин тиску в системах газопостачання споживачів. Водій АДС був на постійному зв’язку з диспетчером та доповідав про дії персоналу. Також під час тренінгу були відпрацьовані дії працівників при усуненні витоків газу з подальшим наданням першої медичної допомоги працівникам, внаслідок різноманітних пошкоджень та травмувань (переломи, опіки, отруєння чадним газом та ін.).

    По завершенню заходу головний державний інспектор ГУ Держпраці підсумував: «Основним завданням спеціалістів газового господарства, в умовах змодельованої аварії, було ліквідувати її в максимально короткий термін, за результатами тренінгу дії бригад оцінено на «добре».

    Під час проведення зазначеного превентивного заходу з охорони праці інспектором відділу надано додаткові роз’яснення з питань, які найбільш зацікавили представників підприємства. Робота з проведення превентивних заходів, направлених на створення безпечних умов праці на підприємствах області відповідно до нормативно-правих актів України триває.

 

Прочитано 264 раз Последнее изменение Четвер, 22 Червень 2017 11:44
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация