Искать


 

Середа, 21 Червень 2017 10:28

Інформуємо щодо роботи консультаційних пунктів при відділі державного нагляду в будівництві, за об’єктами котлонагляду та підйомними спорудами

Оцените материал
(5 голосов)

Інформуємо щодо роботи консультаційних пунктів при відділі державного нагляду в будівництві, за об’єктами котлонагляду та підйомними спорудами

    У зв’язку із накладеним мораторієм на перевірки підприємств з питань охорони праці та безпечного виконання робі підвищеної небезпеки, фахівцями ГУ Держпраці у Луганській області особлива увага приділяється проведенню превентивних заходів. Одним із видів таких заходів є надання консультацій.

    Зокрема, при відділі державного нагляду в будівництві, за об’єктами котлонагляду та підйомними спорудами створені та функціонують два консультаційних пункти, які розташовані за адресами:

    м. Сєвєродонецьк, вул. Пивоварова, б.5, корп. 155а, к. 12

    м. Старобільськ, вул. Слобожанська, б.68, к.15

    Звернувшись до цих консультаційних пунктів, кожен охочий має можливість отримати кваліфіковану допомогу та відповіді на питання, пов’язані з безпекою на виробництві, охороною праці, безпечною експлуатацією машин і механізмів підвищеної небезпеки тощо.

    Запрошуємо всіх бажаючих завітати до зазначених консультаційних пунктів та отримати відповіді на цікавлячи питання з охорони праці.

 

Прочитано 136 раз
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация