Искать


 

Середа, 21 Червень 2017 08:52

Інспектором ГУ Держпраці проведено виїзні консультації для працівників шахти ім. Мельникова

Оцените материал
(0 голосов)

Інспектором ГУ Держпраці проведено виїзні консультації для працівників шахти ім. Мельникова

   19 і 20 червня 2017 року головними державним інспектором відділу експертизи умов праці Управління з питань праці ГУ Держпраці у Луганській області проведено виїзні консультації у Відокремленому підрозділі «Шахта ім. Д.Ф. Мельникова» ПАТ «Лисичанськвугілля».

    Головною метою консультацій було доведення співробітникам та керівництву підприємства, що результати атестації дозволяють здійснювати контроль за умовами роботи і забезпечити безпеку праці на робочих місцях. За її підсумками визначається, які співробітники повинні пройти обов'язковий медогляд, кого потрібно забезпечити засобами індивідуального захисту, а кому надати пільги.

    Під час надання консультацій були порушені такі питання:

  1. Скорочення травматизму.
  2. Особливості проведення розрахунків компенсаційних виплат і пільг за роботи у шкідливих і небезпечнихумовах За результатами атестації.
  3. Підстави для організації перевірок з боку Управління з питань праці ГУ Держпраці.
  4. Усі питання пов’язані із правильністю оформлення атестації робочих місць.

    Проводячи консультації, інспектор ГУ Держпраці акцентувала увагу звернувшихся співробітників шахти на те, яка сировина та матеріали є потенційними джерелами шкідливих і небезпечних факторів, що можуть несприятливо впливати на стан здоров'я працюючих.

    Загалом, можливість отримання консультації на території підприємства викликало великий інтерес у працівників шахти, з чого можна зробити висновки, що проведення подібних виїзних консультацій на підприємствах області є дуже актуальним та необхідним превентивних заходом з профілактики виробничого травматизму.

 

Прочитано 214 раз
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация