Искать


 

Середа, 14 Червень 2017 06:35

У Марківському МРУЕГГ відбулись учбово – тренувальні заняття

Оцените материал
(0 голосов)

У Марківському МРУЕГГ відбулись учбово – тренувальні заняття

    Протягом тижня – з 07 по 14 червня 2017р. інспекторами відділу державного нагляду в газовому комплексі Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Луганській області проведено ряд превентивних заходів.

    Одним із таких заходів став семінар – тренінг, який відбувся 08 червня у Марківському міжрайонному управлінні з експлуатації газового господарства (філія ПАТ «Луганськгаз»). В рамках проведення теоретичної частини заходу була розглянута тема «Правила безпеки систем газопостачання» (у відповідності з НПАОП 0.00-1.76-15), а в рамках практичної частини пройшли учбово – тренувальні заняття з аварійно - диспетчерською службою (АДС)» на тему: «Запах газу в ШРП», з відпрацюванням на навчальному полігоні даної аварійної ситуації в умовах максимально наближених до реальних.

    За допомогою пошукових приладів члени аварійної бригади здійснювали пошук можливих витоків газу в колодязях, на зварювальних та різьбових з’єднаннях в ШРП, провели трасування та шпилькування траси підземного газопроводу. По закінченні занять працівниками Відділу державного нагляду в газовому комплексі було прочитано лекції на тему: «Стан безпечної експлуатації систем газопостачання», «Стан травматизму, його наслідки та шляхи профілактики» та розібрали дії бригади АДС, вказали на допущені помилки, для подальшого їх недопущення.  

    Підводячи підсумки навчально-тренувальних занять, головний державний інспектор відділу державного нагляду в газовому комплексі підкреслив: «Ситуація, представлена на навчаннях, була максимально наближена до реальних умов. Основним завданням спеціалістів газового господарства, в умовах змодельованої аварії, було ліквідувати її в максимально короткий термін. В процесі тренувального заняття ця задача була успішно вирішена. Такі навчання - це хороша практика взаємодії в умовах аварійних ситуацій. Адже від точності та узгодженості дій в аварійній ситуації може залежати безпека і навіть життя людей».

    Тож, семінар – тренінг та заняття підтвердили готовність аварійно-диспетчерської служби газового господарства до локалізації та ліквідації аварійних ситуацій. Робота із проведення подібних превентивних заходів з охорони праці на підприємствах та в установах області триває.

Прочитано 253 раз
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация