Искать


 

Понеділок, 12 Червень 2017 14:11

Інспектори ГУ Держпраці прийняли участь у круглому столі щодо оплата та легалізації праці

Оцените материал
(0 голосов)

Інспектори ГУ Держпраці прийняли участь у круглому столі щодо оплата та легалізації праці

   Інспектори Управління з питань праці ГУ Держпраці у Луганській області 09 червня 2017 року прийняли участь у круглому столі на тему «Оплата праці працівників. Легалізація найманої праці», який відбувся в Новоайдарському районному центрі зайнятості

    Під час заходу інспектор ГУ Держпраці разом із представниками Управління праці та соціального захисту населення, Пенсійного фонду, Державної фіскальної служби, роботодавців Новоайдарського району обговорили питання щодо набуття чинності з 16.05.2016 р. Постанови Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2017 р. № 295 «Про деякі питання реалізації статті 259 Кодексу законів про працю України та статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

    Представники Головного управління Держпраці у Луганській області надали роз’яснення щодо постанови, яка визначає порядок проведення інспекційного відвідування, невиїзного інспектування та механізм державного нагляду та контролю за додержанням законодавства про працю. Також було наголошено, що головними пріоритетами інспекторів праці визначено проведення інформаційно-роз’яснювальної та профілактичної роботи серед роботодавців щодо ефективних засобів дотримання норм законодавства про працю, зайнятість населення та захисту трудових прав працівників.

    Також роботодавцям було наголошено на необхідності недопущення порушення законодавства про працю, і особливо щодо гарантій виплати мінімальної заробітної плати, що знайшло своє відображення у реформі проведеної в державі Урядом, як одного із важливіших аспектів, спрямованого на підвищення рівня і якості життя наших співгромадян, боротьбу з бідністю, стимулювання внутрішнього ринку та позитивний вплив на економіку нашої країни в цілому.

Прочитано 162 раз
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация