Искать


 

П'ятница, 09 Червень 2017 07:50

Фахівцями ГУ Держпраці проведено семінар для працівників КП «Сєвєродонецьке теплокумуненерго»

Оцените материал
(0 голосов)

Фахівцями ГУ Держпраці проведено семінар для працівників КП «Сєвєродонецьке теплокумуненерго»

    Протягом тижня – з 01 по 07 червня 2017р. інспекторським складом Відділу державного нагляду в газовому комплексі Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Луганській області проведено ряд превентивних заходів. Однією з таких подій було проведення головним державним інспектором відділу разом із заступником начальника управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки 01 червня семінару для працівників КП «Сєвєродонецьке теплокумуненерго».

    Під час заходу з присутніми були обговорені наступні питання:

- правила безпеки систем газопостачання (НПАОП 0.00-1.76-15);

- вимоги «Типового положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці та Переліку робіт з підвищеною небезпекою» (зі змінами, внесеними згідно з Наказом Державного комітету України з промислової безпеки, охорони праці та гірничого нагляду № 273 від 16.11.2007 Наказом Міністерства соціальної політики № 140 від 30.01.2017);

- зміни в «Типовому положенні про службу охорони праці».

    Окрім цього заходу, інспекторами відділу за звітній період було проведено наступні заходи:

    семінари на тему «Впровадження правил безпеки систем газопостачання. Вимоги ДБН В.2.5-20-2001 «Газопостачання» відбулись 01 червня у ТОВ «Райагробудзамовлення» (смт.Марківка), 02 червня – у Марківському центрі ПМСД, (с. Розсохувате, Марківського р-ну) 06 червня – у РКП «Марківський комунальник», смт. Марківка і 07 червня у Марківському професійному аграрному ліцеї.

    Аналіз травматизму на виробництві було обговорено під час круглого столу з працівниками Новопсковського МРУЕГГ (смт. Новопсков), безпеку виконання газозварювальних робіт – під час семінару у ПП «Лістепло» (м. Лисичанськ), а стан безпечної експлуатації димових і вентиляційних каналів – з працівниками РКП «Марківський комунальник» (смт. Марківка).

    Під час проведення зазначених превентивних заходів з охорони праці інспекторами відділу надано додаткові роз’яснення з питань, які найбільш зацікавили представників підприємств. Робота з проведення превентивних заходів, направлених на створення безпечних умов праці на підприємствах області відповідно до нормативно-правих актів України триває.

Прочитано 174 раз
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация