Искать


 

Четвер, 08 Червень 2017 10:24

У ПрАТ «Сєвєродонецький Оргхім» відбувся семінар щодо впровадження та удосконалення системи управління охороною праці

Оцените материал
(4 голосов)

У ПрАТ «Сєвєродонецький Оргхім» відбувся семінар щодо впровадження та удосконалення системи управління охороною праці


    Працівниками Відділу державного нагляду в хімічній промисловості Управління нагляду в промисловості і на об'єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Луганській області протягом першого тижня червня проведено ряд превентивних заходів на підприємствах області. Одним із таких заходів став семінар з керівниками структурних підрозділів та службою охорони праці ПрАТ «Сєвєродонецький Оргхім» на тему «Шляхи впровадження Рекомендацій щодо побудови, впровадження та удосконалення системи управління охороною праці».

    Під час заходу підіймалось чимало питань стосовно впровадження та удосконалення системи управління охороною праці. Розпочинаючи семінар, інспектор ГУ Держпраці акцентував увагу присутніх на важливості та актуальності обговорюваної теми: «Оновлення форм і методів безпеки праці, зокрема поліпшення культури безпеки праці, позитивно вплине на продуктивність праці та її якість».

    Присутні погодились, що здатність запобігти та швидко реагувати на порушення, досконале знання справи, обізнаність під час виконання робіт, а особливо робіт підвищеної небезпеки, та прийняття правильних рішень, спрямованих на запобігання або ліквідацію аварії, можливе лише за умов чіткого та правильного виконання всіх функцій управління. Тому зараз на перше місце виходить якість та безперервність навчання всіх працівників, а особливо відповідальних за охорону праці. Мета навчання – отримання додаткових знань та навичок з питань охорони праці та безпечного ведення робіт, набуття досвіду із запобігання аварійним ситуаціям.

    Говорячи про статистику травматизму, інспектор відділу зазначив, що рівень ризику загибелі, або травмування працівників на підприємствах України, залишається вищим, ніж у багатьох розвинених країнах світу, тому забезпечення створення та ефективного функціонування системи управління охороною праці та забезпечити виконання вимог Закону України «Про охорону праці» є актуальним та важливим завданням для співробітників кожного підприємства нашої країни.

    Дотримання законодавства у сфері охорони праці та промислової безпеки стане запорукою збереження найціннішого – людського життя.

 

Прочитано 225 раз
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация