Искать


 

Середа, 07 Червень 2017 07:54

Інспектори ГУ Держпраці прийняли участь у конференції з роботодавцями міста Сєвєродонецька

Оцените материал
(0 голосов)

Інспектори ГУ Держпраці прийняли участь у конференції з роботодавцями міста Сєвєродонецька

    Головні державні інспектори відділу державного нагляду в сфері трудових відносин та відділу державного нагляду додержання законодавства соціального страхування Управління з питань праці ГУ Держпраці у Луганській області прийняли участь у конференції з роботодавцями міста Сєвєродонецька, яка нещодавно відбулась у Сєвєродонецькому міському центрі зайнятості.

    Під час заходу інспектори ГУ Держпраці обговорили з присутніми питання щодо набуття чинності 16 травня 2017 року Постанови Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2017 р. № 295 «Деякі питання реалізації статті 259 Кодексу законів про працю України та статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та надали ряд роз’яснень щодо статті 31 Закону України «Про оплату праці».  

    Зокрема, присутніх було проінформовано про різні аспекти нарахування заробітної плати: «При обчисленні розміру заробітної плати працівника для забезпечення її мінімального розміру не враховуються доплати за роботу в несприятливих умовах праці та підвищеного ризику для здоров’я, за роботу в нічний та надурочний час, роз’їзний характер робіт, премії до святкових і ювілейних дат. Якщо нарахована заробітна плата працівника, який виконав місячну норму праці, є нижчою за законодавчо встановлений розмір мінімальної заробітної плати, роботодавець проводить доплату до рівня мінімальної заробітної плати…» - зазначила інспектори відділу державного нагляду в сфері трудових відносин.

    Окрім цього, увагу присутніх було звернуто на те, що у разі укладення трудового договору про роботу на умовах неповного робочого часу, а також при невиконанні працівником у повному обсязі місячної (годинної) норми праці мінімальна заробітна плата виплачується пропорційно до виконаної норми праці.

    Наприкінці заходу інспектори ГУ Держпраці у Луганській області надали ряд відповідей на питання підприємців, зокрема, щодо різних аспектів правильного оформлення первинної документації.

Прочитано 192 раз Последнее изменение Середа, 07 Червень 2017 13:56
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация