Искать


 

Середа, 07 Червень 2017 07:25

Завершено розслідування нещасного випадку у ТОВ СП «Нібулон»

Оцените материал
(0 голосов)

Завершено розслідування нещасного випадку у ТОВ СП «Нібулон»

   09 травня 2017 року о 11 год. 35 хв. стався нещасний випадок з машиністом зернових навантажувально-розвантажувальних машин у філії «Сватівска» ТОВ сільськогосподарського підприємства «Нібулон».

    Під час виконання робіт по зачистці зерна у сховищі, потерпілий знаходячись у небезпечній зоні роботи зернового шнекового транспортеру РИКО Ш-200 подав другому працівнику сигнал про його включення, при цьому, втратив рівновагу та впав попавши рукою до рухомих частин шнеку, внаслідок чого отримав травматичну ампутацію 2,3,4,5 пальців на руці.

    Комісія зі спеціального розслідування, до складу якої входили представники ГУ Держпраці у Луганській області, відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Старобільському районі, посадові особи філії «Сватівська» Товариства з обмеженою відповідальністю сільськогосподарського підприємства «Нібулон», завершила розслідування нещасного випадку та визначила, що причинами нещасного випадку є невиконання вимог інструкцій працівниками та недостатній контроль за безпечним виконанням робіт з боку посадових осіб.

    Для попередження подібних нещасних випадків у подальшому комісією розроблені відповідні заходи щодо усунення причин настання нещасного випадку.

    Комісією зі спеціального розслідування встановлені особи, дії або бездіяльність яких призвели до нещасного випадку. До адміністративної відповідальності притягнуто майстра, який керував роботами по зачистці зерна у сховищі, працівника, який здійснив пуск зернового шнекового транспортеру РИКО Ш-200, не переконавшись у можливості безпечного запуску.

    Також в ході спеціального розслідування притягнуто до адміністративної відповідальності директора підприємства за несвоєчасну передачу повідомлення про нещасний випадок без об’єктивних на то підстав.

 

Прочитано 176 раз
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация