Искать


 

Вівторок, 06 Червень 2017 07:07

Фахівці ГУ Держпраці завершили розслідування нещасного випадку ТОВ «Інвестсевер»

Оцените материал
(1 Голосовать)

Фахівці ГУ Держпраці завершили розслідування нещасного випадку ТОВ «Інвестсевер»

    Наприкінці травня 2017р. комісією завершено спеціальне розслідування нещасного випадку с тяжкими наслідками, що стався   09 травня 2017 року у ТОВ «Інвестсевер» (м. Сєвєродонецьк) з покрівельником, який виконував ремонт покрівлі за цивільно-правовим договором.

    Вивчивши обставини нещасного випадку та дослідивши цивільно-правовий договір, його відповідність вимогам законодавства та відсутність ознак трудового договору, комісія, до складу якої входили представники ГУ Держпраці у Луганській області, Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в м. Сєвєродонецьку, відділу цивільного захисту, екологічної безпеки та охорони праці Сєвєродонецької міської ради,Товариства з обмеженою відповідальністю "ІНВЕСТСЕВЕР" та Рубіжанської загальноосвітньої школи I- III ст. №4 Рубіжанської міської ради, дійшла до висновку, що під час настання нещасного випадку робітник перебував у цивільно-правових відношеннях з ТОВ «Інвестсевер».

    Згідно ст. 2 «Закону України про охорону праці» дія Закону не розповсюджується на ці правові відношення і вся відповідальність за організацію безпечної праці покладається на потерпілого. Тому даний нещасний випадок признано таким, що не пов’язаний з виробництвом, про що складено акт за формою Н-5.

Прочитано 172 раз Последнее изменение Середа, 07 Червень 2017 11:27
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация