Искать


 

П'ятница, 02 Червень 2017 11:53

Фахівці ГУ Держпраці продовжують активні превентивні заходи з охорони праці на підприємствах області

Оцените материал
(0 голосов)

Фахівці ГУ Держпраці продовжують активні превентивні заходи з охорони праці на підприємствах області

    На підприємствах Луганської області тривають активні превентивні заходи з охорони праці, ініціаторами яких є співробітники Головного управління Держпраці у Луганській області. Наприклад, з 24 по 30 травня 2017 року фахівцями відділу   державного нагляду в енергетиці, металургії та у машинобудуванні Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищено небезпеки ГУ Держпраці проведено ряд превентивних заходів, спрямованих на підвищення рівня охорони праці та промислової безпеки на підприємствах області. Зокрема, 30 травня проведено 3 наступні наради:

   - нарада щодо утримання у безпечному технічному стані обладнання, машин і механізмів, деталі яких рухаються та або обертаються відбулась у ТОВ «РОКБА» (м. Рубіжне);

   - нараду щодо дотримання правил охорони праці під час холодного оброблення металів проведено у ТОВ «Техмашпром» (м. Лисичанськ);

   - Безпечне виконання робіт на комутаційних апаратах в електромережах напругою понад 1000 В обговорювалось з працівниками КП «Сєвєродонецьке тролейбусне управління».

    Зазначені наради та семінари оформлені протоколами, в яких запропоновано керівництву підприємств довести до відома всім посадовим особам та працівникам про необхідність виконання вимог нормативно правових актів з охорони праці при виконанні робіт підвищеної небезпеки та експлуатації обладнання підвищеної небезпеки відповідно певної теми наради, також керівництву підприємств запропоновано проведення перевірок фахівцями відомчого нагляду стану охорони праці відповідно певної теми наради.

    Окрім цього, фахівцями надана 1 консультація з питань охорони праці та промислової безпеки: 22 травня – працівнику ДП "Сєвєродонецький авторемзавод" (м. Сєвєродонецьк) на тему: «Організація проведення медичних оглядів».

   Під час проведення зазначених нарад та надання консультації з працівниками підприємств обговорено саме ті аспекти безпечного ведення робіт та охорони праці, які найчастіше потрібні їм у роботі. Обговорюючи актуальні питання з охорони праці, фахівці ГУ Держпраці завжди надають компетентну та вичерпну інформацію та звертають увагу робітників на необхідність приділення особливої уваги тим, чи іншим аспектам охорони праці.

 

Прочитано 168 раз
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация