Искать


 

П'ятница, 02 Червень 2017 10:41

Інспектори ГУ Держпраці звернули увагу на профілактику виробничого травматизму у заміському закладі оздоровлення та відпочинку

Оцените материал
(1 Голосовать)

Інспектори ГУ Держпраці звернули увагу на профілактику виробничого травматизму у заміському закладі оздоровлення та відпочинку

    Відділом державного нагляду в хімічній промисловості Управління нагляду в промисловості і на об'єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Луганській 29 травня 2017р. з метою проведення профілактичної діяльності щодо підготовки Дитячого заміського закладу оздоровлення та відпочинку «Зоря (м. Кремінна) для безпечного його функціонування в літній період, проведена позапланова нарада за темою: «Попередження виробничого травматизму з персоналом заміського закладу оздоровлення та відпочинку». Під час заходу з головними спеціалістами та інженерно-технічними працівниками ТОВ «Науково-виробниче підприємство «Зоря» розглядались наступні питання:

   1. Виконання заходів з підготовки ДЗЗОВ до роботи в літній період.

   2. Ризикоутворюючі фактори настання нещасних випадків на виробництві, окремо у ДЗЗОВ.

   3. Вимоги до персоналу до та під час виконання робіт підвищеної небезпеки під час підготовки до роботи та функціонування ДЗЗОВ.

   4. Попередження настання нещасних випадків під час підготовки та функціонування ДЗЗОВ в літній період.

    До відома присутніх було доведено інформацію стан підготовки ДЗЗОВ до роботи в літній період, проведення підготовчих робіт, у тому числі з охорони праці, виконання заходів, запланованих по підприємству та у його розпорядчих документах. Вказано на необхідність врахування під час підготовки та проведення робіт небезпечних виробничих факторів та шляхи запобігання їх дії, ризикоутворюючі фактори настання нещасних випадків на виробництві, а саме:

- дорожньо-транспортні пригоди;

- падіння потерпілих з висоти, в ємності (всередину обладнання), ями тощо;          

- падіння предметів на потерпілих, падіння самих потерпілих під час руху, пересування;

- обрушення будівель споруд та їх елементів;

- падіння устаткування, інструменту, приладів та засобів праці;

- дія предметів та деталей, що рухаються, розлітаються, обертаються;       

- ураження електричним струмом;

- дія підвищених температур;

- стихійні лиха (наприклад ураження блискавкою);

- ушкодження внаслідок контакту з тваринами, комахами, іншими представниками фауни, а також флори;

- напад третіх осіб або наслідки їх дій;

- пожежі, вибухи та інші ризики, які можуть вплинути на настання нещасних випадків у ДЗЗОВ.

    Окремо розглянуті вимоги до персоналу, який займається виконанням робіт підвищеної небезпеки під час підготовки до роботи та функціонування ДЗЗОВ, порядок проведення їх навчання, перевірки знань та інструктажів з питань охорони праці.

    На нараді присутніми визнана необхідність виконання всіх заходів з попередження настання нещасних випадків під час підготовки та функціонування ДЗЗОВ в літній період, необхідність постійного контролю з боку інженерно-технічних працівників за виконанням робіт підлеглим персоналом, особливо під час виконання робіт підвищеної небезпеки. Було відмічено, що дотримання всіх норм безпеки та вимог нормативно-правових актів з охорони праці під час виконання робіт під час підготовки ДЗЗОВ до роботи та його функціонування в літній період, - є запорукою безпеки персоналу ДЗЗОВ «Зоря».

    Такий вид превентивного заходу проводиться вдруге – 22 травня 2017 р. також була проведена позапланова нарада за темою «Підготовка дитячого заміського закладу оздоровлення та відпочинку для його безпечного функціонування в літній період». Проведена робота матиме вкрай позитивний вплив на безпечну роботу дитячого закладу в літній період, персонал якого готується до прийому своїх маленьких відвідувачів.

Прочитано 230 раз
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация