Искать


 

Середа, 31 Травень 2017 11:35

У КП «Сватово-тепло» проведено круглий стіл щодо аналізу травматизму на виробництві

Оцените материал
(1 Голосовать)

У КП «Сватово-тепло» проведено круглий стіл щодо аналізу травматизму на виробництві

    Протягом тижня – з 25 по 31 травня 2017р. інспекторами відділу державного нагляду в газовому комплексі Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Луганській області проведено ряд превентивних заходів. Однією з подій було проведення 30 травня засідання «Круглого столу», присвячене темі «Аналіз травматизму на виробництві» з працівниками КП «Сватово-тепло» (м. Сватове). 

    Учасники круглого столу відзначили, що проблема формування превентивної культури охорони праці  на виробництві є нагальною та потребує постійної уваги як з боку державних органів, так і  з боку роботодавців. Під час подальшого проведення заходу головний державний інспектор відділу державного нагляду в газовому комплексі надав присутнім наступну інформацію.

    Аналіз виробничого травматизму проводиться з метою встановлення закономірностей виникнення травм на виробництві та розробки ефективних профілактичних заходів. У процесі аналізу травматизму мають бути з’ясовані причини нещасних випадків і розроблені заходи щодо їх попередження. Аналіз виробничого травматизму та професійної захворюваності дозволяє виявити причини і визначити закономірності їх виникнення. На основі такої інформації розробляються заходи щодо запобігання виробничому травматизму і проф.захворюваності.

    Керівництву підприємства було запропоновано провести профілактичну роботу з працівниками підприємства щодо дбання про особисту безпеку під час пересування по території підприємства. Та провести аналіз забезпечення засобами індивідуального захисту працівників підприємства.

    В свою чергу, директор КП «Сватово-тепло» зазначив: «Запропонована профілактика дозволяє виявити об’єктивний, закономірний зв’язок умов праці та причинну обумовленість випадків травматизму. Ці теми будуть більш детально обговорюватись з працівниками підприємства».

    Інспектори відділу державного нагляду в газовому комплексі в рамках профілактики охорони праці звертаються до роботодавців та профспілкових організацій  активно включитися, підтримати і провести додаткові заходи щодо запобігання нещасним випадкам на виробництві та професійних захворюванням, підвищення рівня безпеки й умов праці.

 

Прочитано 241 раз
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация