Искать


 

Середа, 31 Травень 2017 06:57

В Управлінні гірничого нагляду ГУ Держпраці підвели підсумки проведення заходів до Дня охорони праці

Оцените материал
(2 голосов)

В Управлінні гірничого нагляду ГУ Держпраці підвели підсумки проведення заходів до Дня охорони праці

    В Управлінні гірничого нагляду Головного управління Держпраці у Луганській області у квітні 2017 року забезпечено виконання розробленого плану заходів з підготовки та проведення Всесвітнього дня охорони праці на піднаглядних підприємствах Луганської області.

    Протягом місяця проведено три лекції, 14 «круглих столів», 41 моніторинг з питань охорони праці. На піднаглядних підприємствах ДП «Первомайськвугілля» та ПАТ «Лисичанськвугілля» оформленні куточки, стенди присвячені Всесвітньому дню охорони праці. Організовані та проведені конкурси з визначення кращого робочого місця, виробничої дільниці (бригади), працівника, підприємства у сфері охорони праці та визначені переможці, нагороджені грамотами 34 працівника у цих номінаціях.

    В інформаційно-консультаційних пунктах Управління гірничого нагляду, які розташовані на піднаглядних підприємствах ДП «Первомайськвугілля» та ПАТ «Лисичанськвугілля» проведено 28 консультацій з питань правил безпеки та охорони праці .

    26.04.2017 року в церкві м. Гірське Іванівського приходу проведена жалобна панахида за загиблими на шахті «Гірська». На кладовищі у монумента загиблим покладені квіти та вінки. На підприємствах ПАТ «Лисичанськвугілля» надано матеріальну допомогу сім‘ям 9-ти працівників важко травмованих і загиблих на виробництві, допомога ветеранам праці і матеріальна допомога на лікування.

    Нагороджено 26 дітей працівників підприємств ПАТ «Лисичанськвугілля», які брали участь в конкурсі дитячого малюнку на тему: «Охорона праці очима дітей». В Управлінні гірничого нагляду було проведено «День відкритих дверей» у т.ч. зустрічі з трудовими колективами за тематикою: «Контроль виконання правил безпеки та охорони праці на підприємствах ДП «Первомайськвугілля» та ПАТ «Лисичанськвугілля».

    За результатами виконання заходів з проведення Всесвітнього дня охорони праці на ПАТ «Лисичанськвугілля» та ДП «Первомайськвугіля відзначено почесними грамотами та оголошено подяку 195 працівникам, матеріально заохочено, у вигляді грошової премії, 45 працівників. Співробітники Управління гірничого нагляду за підсумками відзначення Всесвітнього дня охорони праці взяли участь в урочистих зборах, які відбулися 28 квітня 2017р.

 

Прочитано 160 раз
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация