Искать


 

Середа, 31 Травень 2017 05:33

В ГУ Держпраці відбулось ряд лекцій щодо роботи із запитами на публічну інформацію

Оцените материал
(0 голосов)

В ГУ Держпраці відбулось ряд лекцій щодо роботи із запитами на публічну інформацію

   Протягом травня 2017 року, відповідно до плану роботи на ІI квартал 2017 року, сектором звернення громадян та доступу до публічної інформації Головного управління Держпраці у Луганській області були проведені лекції для інспекторського складу та керівництва наступних відділів: державного нагляду в енергетиці, в металургії та у машинобудуванні, державного нагляду в газовому комплексі, державного нагляду в хімічній промисловості, державного нагляду в агропромисловому комплексі, соціально-культурній сфері, на транспорті і у зв’язку Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці на тему: «Особливості роботи з запитами на публічну інформацію».

    Під час лекцій були розглянуті питання реалізації права кожного на доступ до публічної інформації, яке закріплено Конституцією України, ЗУ «Про доступ до публічної інформації». Також було розглянуто питання забезпечення прозорості та відкритості суб’єктів владних повноважень. Запитувачі інформації, які звернулись із запитом на публічну інформацію усно, письмово чи в іншій формі (поштою, факсом, телефоном, електронною поштою) повинні обов'язково одержати обґрунтовану відповідь у зазначений ЗУ «Про доступ до публічної інформації» строк.

    Метою проведення лекцій було покращення якості оформлення та проведення роботи із запитами на публічну інформацію в установлені законом строки працівниками Головного управління під час виконання ними своїх посадових обов’язків.

 

Прочитано 152 раз
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация