Искать


 

Вівторок, 30 Травень 2017 08:33

Інспектори ГУ Держпраці пройшли навчання у Луганському ЕТЦ Держпраці

Оцените материал
(3 голосов)

Інспектори ГУ Держпраці пройшли навчання у Луганському ЕТЦ Держпраці

    Державним підприємством «Луганський експертно-технічний центр Держпраці» на підставі листа Державного підприємства «Головний навчально–методичний центр Держпраці» організовано 40-годинний семінар-навчання, яке відбулось з 23 по 29 травня 2017р. для інспекторського складу ГУ Держпраці у Луганській області.

   Основна мета навчання – забезпечення здійснення державного контролю та нагляду за додержанням законодавства про працю відповідно до сучасних вимог. Навчально-тематичний план складав дві частини:

- сучасні вимоги щодо удосконалення державного нагляду і контроль за додержання законодавства про працю;

- загальні питання з охорони праці.

    Зміст першої частини було сформовано на основі Порядку здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю та Порядку здійснення державного нагляду за додержанням законодавства про працю, затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 26.04.2017 № 295 «Деякі питання реалізації стаття 259 Кодексу законів про працю України та стаття 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

    Зміст другої частини – на основі Типового тематичного плану і програми навчання з охорони праці посадових осіб, затверджених наказом Державного комітету України з нагляду за охороною праці № 15 від 26.01.2005, зареєстрованим в Міністерстві юстиції Україні 15.02.2005 за № 231/10511.

   Перевірка знань посадових осіб із загальних питань охорони праці здійснюється у формі комп’ютерного тестування. За результатами тестування особам, які повністю опанували курс навчання видається посвідчення про перевірку знань з охорони праці встановленого зразка.

 

Прочитано 234 раз
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация