Искать


 

Вівторок, 30 Травень 2017 06:53

Проведено превентивні заходи з охорони праці у ТОВ «Промінвест Пластик» і ТОВ «Торговий дім «Українські смоли»

Оцените материал
(0 голосов)

Проведено превентивні заходи з охорони праці у ТОВ «Промінвест Пластик» і ТОВ «Торговий дім «Українські смоли»

    Інспекторами відділу державного нагляду в хімічній промисловості Управління нагляду в промисловості і на об'єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Луганській області була проведена низка превентивних заходів на підконтрольних підприємствах за темою: «Порядок видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки» (затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 26 жовтня 2011 року № 1107 із змінами і доповненнями, внесеними постановами Кабінету Міністрів України від 10 жовтня 2012 року № 927, від 11 лютого 2016 року № 76 ( далі - Порядок видачі дозволів).

    Так, 24 та 25 травня 2017 року ця тема обговорювалась з працівниками ТОВ «Промінвест Пластик» і ТОВ «Торговий дім «Українські смоли», під час чого присутнім була надана наступна інформація.       

    Слухачів було ознайомлено з загальними вимогами Порядку видачі дозволів, а саме:

- поширення дії цього дозволу;

- вимоги до експертних організацій, що складають висновок експертизи за результатами проведеної експертизи стану охорони праці та безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання;

- плата за проведення експертизи стану охорони праці та безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання;

- порядок оформлення заяв на одержання та продовження строку дії дозволу.      Строк дії дозволу продовжується органом, що його видав. У разі коли під час строку дії дозволу роботодавцем не порушено його умов, строк дії такого дозволу продовжується на наступні 5 років на підставі заяви роботодавця. Було звернуто увагу, що якщо під час строку дії дозволу роботодавцем порушено його умови, зокрема не дотримано вимог законодавства з питань охорони праці та промислової безпеки під час виконання робіт підвищеної небезпеки, чи допущено виникнення аварії та/або нещасних випадків, пов'язаних з виробництвом, із смертельними або тяжкими наслідками, строк дії дозволу продовжується на підставі зазначеної заяви, оригіналу дозволу і нового позитивного висновку експертизи щодо додержання вимого законодавства з питань охорони праці та промислової безпеки під час виконання зазначених у дозволі робіт. Дозвіл також може бути анульований у випадках передбачених статтею 21 Закону України «Про охорону праці».

    Також були розглянуті питання щодо подання декларації відповідності матеріально-технічної бази роботодавця вимогам законодавства з питань охорони праці та промислової безпеки та інші питання, на які присутні отримали відповіді.

 

Прочитано 133 раз
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация