Искать


 

Понеділок, 29 Травень 2017 10:59

Суб’єктам декларування необхідно змінити електронні адреси російських доменів в Реєстрі декларацій

Оцените материал
(0 голосов)

Суб’єктам декларування необхідно змінити електронні адреси російських доменів в Реєстрі декларацій


   На виконання Указу Президента України від 15 травня 2017 року №133/2017 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2017 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)» просимо невідкладно змінити електронні поштові скриньки російських доменів (наприклад: mail.ru, yandex.ru, bk.ru) в особистих облікових записах Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування на створені на українських серверах (наприклад: ukr.net, i.ua, email.ua, gmail.com).

   Для зміни електронної поштової скриньки облікового запису необхідно на одному з українських поштових сервісів отримати персональну електронну адресу. Після цього авторизуватися в Реєстрі за посиланням portal.nazk.gov.ua за допомогоювласного ЕЦП. Потім треба перейти у вкладку «Мійпрофіль», натиснути кнопку «Змінитиконтактнідані», у полі «Новий E-mail» вказатиновупоштовускриньку та натиснути кнопку «Змінити E-mail».

   На нову поштову скриньку надійде лист «Зміна E-mail | ЄДИНИЙ ДЕРЖАВНИЙ РЕЄСТР ДЕКЛАРАЦІЙ». Для зміни E-mail перейдіть за посиланням.

   Звертаємо увагу! Для зміни електронної адреси в Вашому особистому кабінеті у Реєстрі не потрібно отримувати новий ЕЦП!!!

 

https://nazk.gov.ua/news/subyektam-deklaruvannya-neobhidno-zminyty-elektronni-adresy-rosiyskyh-domeniv-v-reyestri 

 

Прочитано 173 раз Последнее изменение Понеділок, 29 Травень 2017 11:08
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация