Искать


 

П'ятница, 26 Травень 2017 13:44

Проведено змагання з міні-футболу серед працівників ГУ Держпраці

Оцените материал
(4 голосов)

Проведено змагання з міні-футболу серед працівників ГУ Держпраці

    28 квітня в Україні відзначався День охорони праці та протягом травня співробітниками ГУ Держпраці у Луганській області продовжили проведення заходів, присвячених цьому святу. Одним з таких заходів стали змагання з міні-футболу між працівниками структурних підрозділів ГУ Держпраці, які відбулись 25 травня на стадіоні «Шахтар» (м. Лисичанськ).

    Щиро зацікавлені грою вболівальники, бадьорий настрій гравців та сонячна погода створили атмосферу справжнього спортивного свята. Події, які розгорнулися на футбольному полі протягом двох таймів не залишили б байдужими навіть тих, хто мало цікавиться цією грою. Протягом всього матчу кожен із гравців показував високий рівень фізичної підготовки та гарні навички володіння м’ячем, від чого гра з кожною хвилиною становилась все цікавішої. Завдяки динамічній та безкомпромісній боротьби кожен з гравців та вболівальників отримав справжнє задоволення.    

    Тож, футбольний матч, кінцевим результатом якого стало отримання його учасниками та спостерігачами великої кількості позитивних емоцій, виправдав навіть найсміливіші сподівання. Наприкінці змагання було вирішено розпочати традицію проведення подібних спортивних заходів.

Прочитано 236 раз Последнее изменение Понеділок, 29 Травень 2017 11:25
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация