Искать


 

Четвер, 25 Травень 2017 13:49

У ТОВ «НВП «Зоря» підведено підсумки заходів до Дня охорони праці

Оцените материал
(1 Голосовать)

У ТОВ «НВП «Зоря» підведено підсумки заходів до Дня охорони праці

    Протягом квітня-травня Головним управлінням Держпраці у Луганській області на підприємствах області проводились заходи, присвячені Дню охорони праці. Під час семінарів, нарад, лекцій співробітники ГУ Держпраці закликали керівників підприємств залучатися до відзначення цього свята та проводити превентивні заходи, присвячені питанням безпеки праці. Одним із найактивніших підприємств, яке відгукнулось на заклики відзначення Дня охорони праці стала «Науково-виробниче підприємство «Зоря».

   На виконання Наказу Президента України від 18.06.2006р. №685/2006, а також підтримуючи ініціативу Міжнародної організації праці, з метою привернення уваги всіх працівників підприємства ТОВ «НВП «Зоря» до питань охорони праці згідно наказу генерального директора з 24 по 28 квітня 2017р. на підприємстві було проведено тиждень охорони праці.

    В рамках цього тижня в місцях масового скупчення персоналу розміщена інформація про дату проведення Дня охорони праці із зазначенням девізу 2017р. У всіх підрозділах ТОВ «НВП «Зоря» проведено 18 зборів з питань охорони праці, організовано проведення ІІ ступеня контролю з обов’язковою участю інженерів охорони праці, надзвичайних ситуацій та спецрежима, перевірено стан стендів та куточків з охорони праці, наявність сигнальної окраски і знаків безпеки на робочих місцях. Окрім цього, покладено квіти до могил працівників, загинувши в результаті нещасних випадків на виробництві, організоване відвідування сімей працівників підприємств, втративших годувальників та тих працівників, які стали інвалідами в результаті нещасних випадків.

    Для формування культури в області охорони праці с 18 по 26 квітня 2017р. серед робітників структурних підрозділів ТОВ «НВП «Заря» проведено конкурс плакатів «Праця без небезпеки», в якому взяли участь 19 плакатів. Шість авторів, які стали переможцями конкурсу були премійовані. Метою проведення цих заходів було профілактика виробничого травматизму та професійних захворювань, підвищення значущості питань охорони праці та рівня забезпечення безпеки на робочих місцях. Таке масштабне проведення заходів до Дня охорони праці має бути взірцем для наслідування іншими підприємствами області.

 

Прочитано 237 раз
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация