Искать


 

Четвер, 25 Травень 2017 05:56

ГУ Держпраці звертає увагу на безпеку під час проведення ремонтних робіт

Оцените материал
(2 голосов)

ГУ Держпраці звертає увагу на безпеку під час проведення ремонтних робіт

   З настанням літнього періоду в навчальних закладах області активно розпочинаються ремонтно-будівельні роботи, які виконують підрядні організації будівельної галузі. Тому інспекторами відділу державного нагляду в будівництві, за об’єктами котлонагляду та за підйомними спорудами Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Луганській області було заплановано і розпочато проведення ряду превентивних заходів в цих організаціях.

   При виконанні робіт з оновлення або утеплення фасадів будівель, покрівельних робіт, та робіт з демонтажу, монтажу вікон більшість робіт виконується на висоті. Так, в середині травня при виконанні робіт на покрівлі Рубіжанської загальноосвітньої школи впав робітник, що привело до тяжких тілесних ушкоджень. Головним управлінням Держпраці у Луганській області по факту падіння покрівельника проводиться спеціальне розслідування. Причиною цього випадку стало недотримання робітником вимог безпеки при виконанні робіт на висоті, а саме не використання запобіжного поясу.

   ГУ Держпраці звертається з попередженням до роботодавців та робітників з метою запобігання нещасних випадків, збереження життя та здоров`я робітників щодо неухильного дотримання вимог безпеки праці та вжиття дієвих заходів впливу до порушників нормативно-правових актів з охорони праці, трудової виробничої дисципліни.

Прочитано 206 раз
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация