Искать


 

Середа, 24 Травень 2017 12:44

Інспекторами ГУ Держпраці проведено ряд семінарів на підприємствах області

Оцените материал
(0 голосов)

Інспекторами ГУ Держпраці проведено ряд семінарів на підприємствах області

    З метою здійснення ефективної профілактичної роботи, створення безпечних умов праці на під наглядових підприємствах протягом тижня – з 17 по 24 травня 2017 р інспекторами відділу державного нагляду в газовому комплексі Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Луганській області проведено ряд превентивних заходів, а саме:

    18 травня – семінари на тему: «Основи електробезпеки» і «Види ураження електричним струмом» проведено для працівників Рубіжанської дільниці Сєвєродонецьке МРУЕГГ;

    семінар на тему «Стан охорони праці на підприємстві. Впровадження правил безпеки систем газопостачання. Вимоги ДБН В.2.5-20-2001 «Газопостачання» відбувся у ТОВ «ДЕМіК» (Старобільськ). Ця ж тема була висвітлена у ТОВ «Райагробудзамовлення» (смт. Марківка).

    Також 19 травня інспекторами відділу були проведені семінари на тему «Основи електробезпеки» і «Види ураження електричним струмом» для працівників Кремінської дільниці Сєвєродонецького МРУЕГГ

    22 травня семінар на тему: «Роботи на висоті НПАОП 0.00-1.15-07», проведено у Комунальному підприємстві «Сватово-тепло» (м. Сватово), а тема «Правил охорони праці на автомобільному транспорті НПАОП 0.00-1.62-12» була висвітлена під час семінару в Сєвєродонецькому ЛВУ МГ.

    23 травня семінар на тему: «Стан охорони праці на підприємстві. Впровадження правил безпеки систем газопостачання. Вимоги ДБН В.2.5-20-2001 «Газопостачання» проведено для працівників ТОВ «Старобільський елеватор».

     Інспекторами відділу державного нагляду в газовому комплексі під час проведення зазначених заходів були надані консультації з питань охорони праці та промислової безпеки (виконання робіт підвищеної небезпеки, правила безпеки систем газопостачання).

Прочитано 185 раз
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация