Искать


 

П'ятница, 19 Травень 2017 08:34

Фахівці ГУ Держпраці прочитали лекцію у ПрАТ «Сєвєродонецьке Об'єднання Азот»

Оцените материал
(2 голосов)

Фахівці ГУ Держпраці прочитали лекцію у ПрАТ «Сєвєродонецьке Об'єднання Азот»

    16 травня 2017 року фахівцями відділу державного нагляду в хімічній промисловості Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Луганській області було прочитано лекцію працівникам центральної бухгалтерії ПрАТ «Сєвєродонецьке Об'єднання Азот» на тему «Правила охорони праці під час експлуатації електронно-обчислювальних машин».

    Під час заходу розглядались наступні питання:

- охорона праці під час експлуатації електронно-обчислювальних машин (ЕОМ);

- санітарні правила під час експлуатації електронно- обчислювальних машин (ЕОМ);

- основні вимоги електробезпеки під час експлуатації електронно-обчислювальних машин (ЕОМ), в тому числі питання інструктажів на першу групу, правила користування побутовими електроприладами, кабелями-подовжувачами;

- необхідність та методи виробничої гімнастики на робочих місцях.

- доведені причини та обставини останніх нещасних випадків, які сталися у нашому регіоні в останній час.

    Протягом лекції заступник начальника і головним державним інспектором відділу була надана інформація присутнім щодо організації і періодичності перерв під час експлуатації електронно-обчислювальних машин (ЕОМ), надані приклади фізичних вправи дл зняття напруги органів зору та суглобів і т. ін. Фахівці ГУ Держпраці зазначили, що найчастішими причинами настання останніх нещасних випадків на підприємствах Луганської області є незастосування засобів індивідуального захисту та порушення та невиконання вимог інструкцій з охорони праці.

20170516 111705

    Аналізуючи причини настання нещасних випадків було зроблено висновок, що на підприємствах недостатньо проводиться підготовка фахівців, оскільки майже всі нещасні випадки, в тому числі з важкими наслідками трапляються через необізнаність працюючих з правилами виконання робіт, несвоєчасне проведення навчання і перевірки знань, а також низький рівень трудової дисципліни, обумовлений відсутністю економічних стимулів при впровадженні норм і правил охорони праці і застосування дієвих економічних санкцій за їх порушення.

    Завдяки проведенню цього заходу працівники підприємства мали змогу обговорити з фахівцями ГУ Держпраці актуальні для себе питання з охорони праці та таким чином поліпшити свої знання у цій сфері.

Прочитано 219 раз Последнее изменение П'ятница, 19 Травень 2017 10:33
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация