Искать


 

Четвер, 18 Травень 2017 22:52

В ГУ Держпраці у Луганській області відзначили День вишиванки

Оцените материал
(12 голосов)

В ГУ Держпраці у Луганській області відзначили День вишиванки

    18 травня співробітники ГУ Держпраці у Луганській області долучились до святкування Дня вишиванки, який відзначається в Україні у третій четвер травня, починаючи з 2006 року з метою збереження та популяризації народної традиції створення та носіння етнічного українського одягу, який з давніх часів вважається оберегом кожного українця, захищаючи його від бід, хвороб, заздрості та всякого роду негативної енергетик.

   День вишиванки започатковано однією із студенток Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. Спочатку до свята долучились деякі викладачі та студенти Чернівецького ВНЗ, та вже за кілька років свято стало національним, а згодом і таким, що об’єднує українців по всьому світі. Наразі День вишиванки є одним із значущих українських свят, адже здавна вишиванка в культурі України займає особливе місце.

    З нагоди цього свята співробітники ГУ Держпраці у Луганській області прийшли на роботу в національному одязі та провели святковий флешмоб, щоб разом з іншими українцями долучитись до вшанування одного із символів української нації.

               

Прочитано 622 раз Последнее изменение П'ятница, 19 Травень 2017 10:57
Автор

Автор-редактор статей

1 Комментарий

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация