Искать


 

Четвер, 18 Травень 2017 05:51

Увага! Анонс колегії ГУ Держпраці

Оцените материал
(0 голосов)

Увага! Анонс колегії ГУ Держпраці

    30 травня 2017 року о 10:00 годині у залі засідань ПАТ «Лисичанськвугілля» планується проведення засідання колегії Головного управління Держпраці у Луганській області.

    На засіданні колегії будуть обговорені наступні питання:

   - про виконання доручення КМУ від 03 квітня 2017 року щодо перевірок стану забезпечення охорони праці та техніки безпеки на вугільних підприємствах ДП «Первомайськвугілля» та ПАТ «Лисичанськвугілля» робочими групами, створеними при Головному управлінні Держпраці у Луганській області;

   - про діяльність Управління з питань праці в умовах дії постанови Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2017 №295 «Деякі питання реалізації статті 259 Кодексу законів про працю України та статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»;

   - про результати виконання Плану заходів з питань протидії корупції в Головному управлінні за 5 місяців 2017 року;

   - інші питання.

    У плановому засіданні Колегії приймуть участь начальники управлінь, відділів державного нагляду, начальники відділів та завідувачі секторів, інспекторський склад Головного управління. Також запрошуємо прийняти участь у заході представників підприємств та громадськості.

    Адреса проведення заходу: м. Лисичанськ, вул. Малиновського, буд.1А, 3-й поверх, зала засідань. Додаткова інформація за телефоном: (06451) 7-37-49.

 

Прочитано 241 раз
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация