Искать


 

Понеділок, 15 Травень 2017 11:00

У Лисичанському центрі зайнятості відбулась лекція щодо впливу комп’ютера на здоров’я людини

Оцените материал
(1 Голосовать)

У Лисичанському центрі зайнятості відбулась лекція щодо впливу комп’ютера на здоров’я людини

    15 травня 2017р. інспектором Управління з питань праці ГУ Держпраці у Луганській області було прочитано лекцію на тему «Шкідливий вплив комп’ютера на здоров’я людини» у Лисичанському міському центру зайнятості.

    Під час заходу присутнім було роз’яснено про вплив комп’ютера на організм людини, засоби профілактики захворювань, пов’язаних із використанням комп’ютера та наголошено на правилах безпеки при роботі за комп’ютером.

    Інспектор ГУ Держпраці зазначив, що можна виділити кілька факторів ризику, якими супроводжується вплив комп'ютера на організм людини:

- проблеми, зумовлені наявністю електромагнітного випромінювання;

- проблеми зору;                                              

- проблеми, пов'язані з м'язами і суглобами;

- стрес, депресія і інші нервові розлади, які обумовлюються впливом комп'ютера на психіку людини.

    В кожному з цих випадків ступінь ризику опиняється в прямій залежності від часу, який відводиться роботі за комп'ютером або ж знаходженням поблизу нього.

    Також присутнім були надані наступні рекомендації: «для того, щоб зменшити негативний вплив комп’ютера на організм треба дотримуватись таких основних заходів безпеки:

- намагайтесь облаштувати своє робоче місце таким чином, щоб системний блок і монітор перебували на як можна далі від вас;

- не рекомендується залишати комп'ютер включеним на тривалий час, якщо ви його не використовуєте. Крім можливої шкоди, що завдається вашому здоров'ю, варто пам'ятати і про знос апаратної частини комп'ютера;

- варто по можливості скоротити час роботи за комп'ютером, а в тому випадку, якщо це неможливо, рекомендується якомога частіше переривати роботу для відпочинку».

    Після прочитання лекції інспектор ГУ Держпраці відповів на додаткові запитання присутніх. Тема заходу була вкрай актуальною для усіх його учасників, адже більшість людей щоденно користуються комп’ютерною технікою у побуті чи під час виконання своїх службових обов’язків. Тож знання правил безпеки під час користування комп’ютерами є вкрай корисною та актуальною інформацією.

 

Прочитано 300 раз
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация