Искать


 

Субота, 13 Травень 2017 06:31

З представниками органів влади та підприємств водопровідно-каналізаційних господарств області обговорено актуальні питання з охорони праці

Оцените материал
(0 голосов)

З представниками органів влади та підприємств водопровідно-каналізаційних господарств області обговорено актуальні питання з охорони праці

    Нещодавно відбулось засідання круглого столу на тему «Попередження виробничого травматизму на підприємствах галузі», організоване інспекторами відділу державного нагляду в хімічній промисловості Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Луганській області.

   Окрім працівників відділу, на заході були присутні: інспектор відділу розслідування,аналізу та обліку аварій виробничого травматизму та запрошені ГУ Держпраці, технічний інспектор праці Луганської обласної організації профспілки працівників хімічної та нафтохімічної промисловості, головний спеціаліст відділу цивільного захисту, екологічної безпеки та охорони праці Сєвєродонецької міської ради, завідувач сектором виробничого травматизму та впровадження інформаційних технологій Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України та посадові особи підприємств водопровідно-каналізаційних господарств (ВКГ) області.

   Під час роботи круглого столу були розглянуті питання попередження виробничого травматизму на підприємствах галузі та проаналізовано роботу з охорони праці за 1 квартал 2017 року на підприємствах ВКГ. Також були підведені підсумки виконання заходів під час підготовки та святкування Дня охорони праці під гаслом «Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці» та проведення місячника з профілактики порушень з охорони праці та нещасних випадків на підприємстві. Запропоновано висунути на звання кращє підприємство з охорони праці Товариство з обмеженою відповідальністю «ТАУН СЕРВІС» (м. Сєвєродонецьк).

   Згідно постанови КМУ від 03.11.2010р. № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» начальник відділу нагляду в хімічній промисловості запропонував присутнім створити при відділі Громадську раду підприємств водопровідно-каналізаційних господарств. Для вирішення самих гострих питань виробництва було вирішено створити ініціативну групу для подальшої організації роботи по підготовці установчих зборів.

 

Прочитано 273 раз
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация