Искать


 

П'ятница, 12 Травень 2017 06:32

ГУ Держпраці інформує про порядок атестації осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою

Оцените материал
(0 голосов)

ГУ Держпраці інформує про порядок атестації осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою

    Статтею 20 Закону України «Про державну службу» (далі – Закон) визначено вимоги до осіб, які претендують на вступ на державну службу, у тому числі,  вільне володіння державною мовою.

    Відповідно до статті 25 Закону особа, яка бажає взяти участь у конкурсі на зайняття вакантної посади державної служби, подає в установленому порядку до конкурсної комісії пакет документів, зокрема, посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою.

    З метою забезпечення реалізації вимог Закону постановою Кабінету Міністрів України  від 26.04.2017 № 301 затверджено Порядок проведення атестації осіб, які претендують на вступ до державної служби, щодо вільного володіння державною мовою.

     Вказаний Порядок визначає:

- склад атестаційної комісії;

- права та обов’язки учасників атестації;

- організацію та проведення атестації;

- особливості проведення атестації для окремих категорій осіб;

- порядок видачі посвідчення та інше.

    Така система зовнішньої, незалежної від державних органів влади, атестації повинна забезпечити об’єктивне оцінювання кандидатів на посади державної служби щодо вільного володіння державною мовою як обов’язкової риси їхньої професійної компетентності.

Прочитано 204 раз
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация