Искать


 

Четвер, 11 Травень 2017 10:17

Фахівці ГУ Держпраці продовжують активні превентивні заходи на підприємствах області

Оцените материал
(0 голосов)

Фахівці ГУ Держпраці продовжують активні превентивні заходи на підприємствах області

    Напочатку травня фахівці Головного управління Держпраці у Луганській області, Відділу державного нагляду в енергетиці, металургії та у машинобудуванні провели ряд превентивних заходів, спрямованих на підвищення рівня охорони праці та промислової безпеки на підприємствах області. Зокрема, було проведено 8 нарад, одна з яких відбулась у ТОВ «Союзенергомаш» (м. Сєвєродонецьк) на тему «Дотримання правил охорони праці під час холодного оброблення металів».

    На нараді було зазначено, що під час виконання металообробних (штампувальних) робіт суб’єктами господарювання необхідно дотримуватися вимог, які зазначені в наступних документах, а саме : Правила охорони праці під час роботи з інструментом та пристроями (НПАОП 0.00-1.71-13), Правила охорони праці під час холодного оброблення металів (НПАОП 0.00-1.68-13), Правила охорони праці під час ковальсько-пресових робіт (НПАОП 28.0-1.33-13) та в інших нормативних актах машинобудівної галузі. Правила встановлюють єдиний порядок організації і виконання робіт на металообробних верстатах з метою забезпечення безпеки працівників. Вимоги охорони праці під час виконання робіт на металообробних верстатах токарної групи наступні.

    Окрім проведення нарад, фахівцями відділу на початку місяця також було надано наступні 4 консультації з питань охорони праці:

    03 травня – працівнику ТОВ «Техмашпром» (м. Лисичанськ) на тему: «Правила охорони праці під час холодного оброблення металів».

   04 травня – працівнику ТОВ «ТЕПЛОТЕХ СД» (м. Сєвєродонецьк) на тему: «Організація проведення медичних оглядів працівників певних категорій» та працівнику ФОП Шалашний (м. Лисичанськ) на тему: «Як призначають відповідальних за електрогосподарство на підприємстві».

   05 травня працівникам ТОВ «Плано» (м. Лисичанськ) на тему: «Правила охорони праці під час холодного оброблення металів».

    Під час проведення нарад та надання консультацій з працівниками підприємств обговорюються саме ті нюанси безпечного ведення робіт та охорони праці, які найчастіше потрібні їм у роботі. Обговорюючи актуальні питання з охорони праці, фахівці ГУ Держпраці завжди надають компетентну та вичерпну інформацію та звертають увагу робітників на необхідність приділення особливої уваги тим, чи іншим аспектам охорони праці.        

Прочитано 269 раз
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация