Искать


 

Четвер, 11 Травень 2017 10:13

Інспекторами ГУ Держпраці проведено ряд семінарів щодо безпеки користування газовими приладами

Оцените материал
(0 голосов)

Інспекторами ГУ Держпраці проведено ряд семінарів щодо безпеки користування газовими приладами

    Протягом тижня – з 03 по 10 травня 2017р. інспекторами відділу державного нагляду в газовому комплексі Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Луганській області проведено ряд семінарів у підприємствах та установах області, а саме:

    тема «Вимоги до організації роботи аварійно-диспетчерких служб» і «Запах газу у підвалі жилого дома» обговорювалась з працівниками Рубіжанської та Кремінської дільниць Сєвєродонецького МРУЕГГ 03 і 04 травня, відповідно.

    Тема «Стан охорони праці на підприємстві. Впровадження правил безпеки систем газопостачання. Вимоги ДБН В.2.5-20-2001 «Газопостачання» висвітлювалась для працівників ДП Хлібокомбінат Марківського РСТ, СТОВ “Айдар” (с. Красне Поле Марківського району), СТОВ «Вікторія – Плюс» (с. Кабичівка Марківського району), СТОВ «Фрунзе» (с. Височинівка, Марківського району) 04, 05 і 10 травня.

    Окрім цього, 04 травня відбувся семінар на тему: «Безпечна експлуатація ДВК житлових і громадських будинків» у Білокуракинській селищній раді, а 05 травня – на тему: «Газозварювальні роботи» у Сєвєродонецькому лінійному виробничому управлінні магістральних газопроводів.

    Інспекторами відділу державного нагляду в газовому комплексі під час проведення заходів були надані консультації з питань охорони праці та промислової безпеки (виконання робіт підвищеної небезпеки, правила безпеки систем газопостачання). Під час проведення превентивних заходів підвищується рівень знань з питань безпечного користування газовими приладами, що має значний позитивний вплив на безпеку роботи підприємств та установ області.

 

Прочитано 277 раз
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация