Искать


 

Середа, 26 Квітень 2017 09:56

Інспектори ГУ Держпраці провели наради щодо підготовки будівельних майданчиків

Оцените материал
(2 голосов)

Інспектори ГУ Держпраці провели наради щодо підготовки будівельних майданчиків

    Інспекторами відділу державного нагляду в будівництві, за об’єктами котлонагляду та підйомними спорудами Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Луганській області під час проведення нарад на підприємствах області приділяється увага організації будівельного виробництва. Так, минулого тижня, на підприємствах: ТОВ «ЛІБК» (м. Лисичанськ)  і ТОВ «Тара-Маркет» (м. Сєвєродонецьк) проведені наради по темі: «Організація і підготовка будівельних майданчиків, робочих дільниць і робочих місць».
    Виконанню  робіт на об'єктах повинен передувати комплекс заходів і робіт по підготовці будівельного виробництва. Підготовка будівельного виробництва включає загальну організаційно-технічну підготовку, підготовку до будівництва об'єкта, підготовку будівельної організації і підготовку будівельно-монтажних робіт. Підготовка виробництва в обсязі, необхідному для початку будівельно-монтажних робіт, повинна бути виконана до початку будівництва.
    Будівництво об'єкта повинно здійснюватися на основі попередньо розроблених рішень по організації будівництва і технології виконання робіт, які мають бути відображені в проектно-технологічної документації (ПТД). До її складу входить проект організації будівництва (ПОВ) і проект виконання робіт (ППР). При організації будівельного виробництва необхідно забезпечувати:
- раціональні методи організації будівельно-монтажних робіт;
- суворе дотримання правил охорони праці та вимог безпеки, пожежної безпеки;
- дотримання вимог з охорони навколишнього природного середовища і погоджених умов виконання робіт на ділянках існуючої міської забудови.
    До початку виконання будівельно-монтажних (у тому числі підготовчих) робіт на об'єкті замовник повинен одержати дозвіл на виконання будівельно-монтажних робіт. Забороняється розпочинати роботи по зведенню конструкцій будинку (споруди) до повного завершення влаштування підземних конструкцій і зворотньої засипки котлованів, траншей, пазух з ущільненням грунту до щільності його у природному стані або заданій проектом.
    Умови, в яких повинні виконуватись будівельні, особливо монтажні, роботи на об'єктах, повинні бути відображені в проектній, конструкторській та кошторисній документації, в ПТД по організації будівництва і виконанню робіт, в контрактах на будівництво і договорах на виготовлення та поставку конструкцій і устаткування. 

 

Прочитано 308 раз
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация