Искать


 

Вівторок, 25 Квітень 2017 13:04

На колегії ГУ Держпраці обговорено стан безпеки у вугільній та агропромисловій галузях

Оцените материал
(3 голосов)

На колегії ГУ Держпраці обговорено стан безпеки у вугільній та агропромисловій галузях

    21 квітня цього року відбулось чергове засідання колегії Головного управління Держпраці у Луганській області (далі – Колегія) за участі керівників та співробітників Головного управління, керівники вугільних підприємств ПАТ «Лисичанськвугілля» та ДП «Первомайськвугілля», представники ПрАТ «Агротон» та Департаменту агропромислового комплексу Луганської обласної державної адміністрації.

    Під час розгляду першого питання заступником начальника відділу державного нагляду в сфері трудових відносин Управління з питань праці ГУ Держпраці було оприлюднено результати заходів, проведених управлінням з питань праці щодо дотримання законодавства про оплату праці на вугільних підприємствах Луганської області: ВП «Шахта імені Г.Г. Капустіна», ВП «Шахта Новодружеська» і ВП «Шахта ім. Д.Ф. Мельнікова» ПАТ «Лисичанськвугілля». З коментарем щодо цього питання перед присутніми також виступив технічний директор ПАТ «Лисичанськвугілля».

 DSC0204

    DSC0208

 

 

 

 

 

 

       Друге питання було присвячено стану провітрювання та пилогазового режиму на вугільних шахтах у Луганській області. З цього питання головний державний інспектор відділу державного нагляду у гірничорудній промисловості доповів, що у 1 кварталі 2017р. фахівці Управління гірничого нагляду здійснили 31 позапланову перевірку вугільних шахт, проведених за запрошенням керівників. Було проведено засідання Громадської ради спеціалістів з охорони праці вугільнодобувної галузі, на якому були обговорені результати цих перевірок, а також розглянуті обставини і причини групового нещасного випадку, що стався у ВП «Шахта Степова» ДП «Лівіввугілля» 02 березня 2017 року.

    Колегією було прийняте рішення узагальнити матеріали по проведеним у 1 кварталі 2017 року позаплановим перевіркам вугільних шахт і підготувати підсумкову довідку щодо стану охорони праці та промислової безпеки на вугільних підприємствах Луганської області.

 DSC0212

    Третє питання порядку денного висвітлив начальник відділу державного нагляду в АПК, СКС на транспорті і у зв’язку, який розповів про особливості дотримання режиму безпеки під час напруженого етапу річного циклу агропромислового виробництва – весняно-польових робіт. Головне управління приділяє значну увагу інформаційно-роз’яснювальній роботі з представниками сільськогосподарських підприємствам, що проводяться спільно з органами місцевої виконавчої влади. Фахівці відділу прийняли участь в нараді при обласній держадміністрації, спільно з представниками Фонду страхування від нещасних випадків та управління обласної Держспожівслужби.

    Обговорення питання продовжила своїм виступом начальник відділу охорони праці ПрАТ «Агротон», яка розповіла про порядок організації та проведення весняно-польових робіт та поділилася з присутніми досвідом роботи відділу охорони праці підприємства. У своїй промові вона охарактеризувала шляхи вирішення проблем, пов’язаних з різким підвищенням інтенсивності робіт, застосування значного об’єму техніки та залучання великої кількості тимчасово найманого персоналу – типових ризиків, що виникають під час весняних робіт. Колегія прийняла рішення опрацювати цей досвід та використовувати його як позитивний приклад під час ведення інформаційно-роз’яснювальної роботи на інших агропромислових підприємствах регіону.

 DSC0217

     DSC0224

 

 

 

 

 

 

 

       Наразі за підсумками засідання колегії Головного управління Держпраці у Луганській області розроблюється проект рішення. 

Прочитано 294 раз Последнее изменение Середа, 26 Квітень 2017 05:12
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация