Искать


 

Вівторок, 25 Квітень 2017 08:28

У ПАТ «Луганськгаз» проведено круглий стіл до Дня охорони праці

Оцените материал
(2 голосов)

У ПАТ «Луганськгаз» проведено круглий стіл до Дня охорони праці


   Фахівці Головного управління Держпраці у Луганській області продовжують активне проведення заходів, присвячених Всесвітньому дню охорони праці, на підприємствах області. Так, 20 квітня у приміщенні ПАТ «Луганськгаз» за участі керівництва підприємства, його міжрайонних філій, керівництва та інспекторського складу Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці відбувся круглий стіл за темою: «День охорони праці під гаслом «Удосконалення збору та використання даних про безпеку ті гігієну праці».

02. Засидание копия

   Розпочато засідання круглого столу начальником відділу держаного нагляду в газовому комплексі Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці з таким порядком денним:

1. Удосконален­ня збору та використання даних про безпеку та гігієну праці.

2. Аналіз виробничого травматизму та травматизму внаслідок використання газу у побуті.

3. Заходи щодо усунення причин нещасних випадків.

4. Результати комплексних обстежень, цільових та оперативних перевірок що проведено ПАТ «Луганськгаз» з питань охорони праці з метою виявлення всіх ризиків виникнення нещасних випадків.

5. Прийняття спільного рішення про покращення умов праці, запобігання виробничому травматизму та професійним захворюванням та гігієни праці у процесі виробничої діяльності.

01. Руководство

    З перших двох питань доповіли інспектори відділу державного нагляду в газовому комплексі. Під час їх виступів присутнім було повідомлено, що Всесвітній день охорони праці відзначається щороку 28 квітня з метою сприяння попередженню нещасних випадків і захворювань на робочому місці в усьому світі.

    Проводячи аналіз нещасних випадків Проводячи аналіз нещасних випадків, у порівнянні з минулими роками, інспектори відділу зупинитись на нещасних випадках, пов’язаних з використанням газу у побуті. Основними причинами таких нещасних випадків є нехтування вимогами безпеки при користуванні побутовими газовими приладами, а також незадовільний стан вентиляційних каналів, що призводить до відсутності тяги та не забезпечення необхідного повітрообміну приміщень, де встановлені газові прилади.

03. Вист iнсп Кас янов

    По третьому питанню виступала інженер з охорони праці, надзвичайних ситуацій, пожежної та екологічної безпеки і безпеки руху Сєвєродонецького МРУЕГГ, яка доповіла щодо заходів усунення причин нещасних випадків. Під час виступу було зазначено, що такі заходи повинні бути ефективними та направленими на усунення причин нещасних випадків, мати конкретне формулювання.

    Визначення заходів щодо усунення причин нещасних випадків - завершальний етап розслідування, і тільки при правильній формулюванні обставин і причин ці заходи будуть ефективними. Заходи повинні виходити з обставин і причин нещасного випадку. Між обставинами, причинами і заходами повинен бути тісний зв'язок: з обставин формулюється причина, а з причини слідують заходи.

    По четвертому питанню доповідала інженер з охорони праці, надзвичайних ситуацій, пожежної та екологічної безпеки і безпеки руху Лисичанського МРУЕГГ, яка доповіла, що в Лисичанському МРУЕГГ перевірки з охорони праці проводяться згідно розробленому та узгодженому графіку проведення перевірок та згідно Положення про організацію та проведенню відомчого контролю за безпечною експлуатацією газового господарства в ПАТ «Луганськгаз». За 2016 рік та перший квартал 2017 року було проведено перевірку стану охорони праці у повному обсязі згідно графіку 2016 рік проведено 41 перевірка 1 кварта 2017 року 10 перевірок. За результатами перевірок оформлюються акти та видаються приписи. Всі зауваження усуваються в потрібні строки чи у ході перевірки, результати перевірок розглядаються на нарадах з фахівцями підприємства.

06. Вист Лiсiчанс к

    По п’ятому питанню доповідала заступник начальника Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки, яка нагадала присутнім, що незалежно від строку давності нещасного випадку розслідування може бути розпочато за заявою потерпілого та нагадала щодо відміни результатів розслідування може прийняти лише суд.

    На завершенні заходу фахівцями ГУ Держпраці було запропоновано керівництву ПАТ «Луганськгаз» активно підтримати відзначення Дня охорони праці і провести «Тиждень охорони праці», визначити та вжити додаткові заходи щодо запобігання нещасним випадкам на виробництві та професійним захворюванням, підвищення рівня безпеки й умов праці, протягом тижня вшанувати пам’ять працівників, які загинули на виробництві. Довести до відома всіх керівників підрозділів необхідність дотримання вимог при проведенні розслідування та веденні обліку нещасних випадків пов’язаних з виробництвом та в наслідок використання газу у побуті, захворювань та аварій на виробництві.

    По закінченню круглого столу начальником відділу державного нагляду в газовому комплексі та заступником начальника Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки надано консультації з питань охорони праці та промислової безпеки співробітникам ПАТ «Луганськгаз».

 

Прочитано 256 раз Последнее изменение Вівторок, 25 Квітень 2017 11:26
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация