Искать


 

Вівторок, 25 Квітень 2017 08:16

До Дня охорони праці в організаціях соціально-культурної сфери проведено ряд заходів

Оцените материал
(0 голосов)

До Дня охорони праці в організаціях соціально-культурної сфери проведено ряд заходів

    На протязі квітня 2017 року фахівці Головного управління Держпраці у Луганській області, відділу державного нагляду в агропромисловому комплексі, соціально-культурній сфері на транспорті та у зв’язку провели низку превентивних заходів, присвячених Дню охорони праці.

    Зокрема, в організаціях соціально-культурної сфери проведено ряд семінарів на тему: «Оптимізація збору та використання даних з охорони праці», під час яких було приділено увагу покращенню якості інформації з охорони праці, яка надходить до Держпраці від підприємств та організацій.

    Керівникам та співробітникам організацій доведено інформацію про травматизм у 2016 році та першому кварталі 2017 року, про найбільш небезпечні травмуючі фактори, причини нещасних випадків на виробництві, які частіше за все зустрічалися у попередньому році. Спеціалісти піднаглядних підприємств мали змогу отримати відповіді на хвилюючі питання з охорони праці (атестація робочих місць, оновлення інструкцій з охорони праці, ведення відповідних журналів, проведення навчання та перевірки знань).

    Також до Дня охорони праці інспекторами відділу у взаємодії з представниками інших органів влади проведено ряд заходів у закладах освіти:

- оновлено та створено нові куточки, присвячені Всесвітньому дню охорони праці;

- проведено екскурсії до підрозділів ДСНС, зустрічі з працівниками ДАІ, медичними працівниками;

- організовано тренування викладачів та учнів на випадок виникнення надзвичайних ситуацій згідно зі схемами евакуації;

- проведено конкурс стінгазет з матеріалами про вимоги охорони праці, електробезпеки, безпеки життєдіяльності.

    Завдяки проведенню цих заходів інспектори ГУ Держпраці привернули увагу робітників піднаглядних відділу організацій до актуальних питань охорони праці та відзначення Всесвітнього дня охорони праці. Наразі заходи, присвячені цьому святу тривають.

 

Прочитано 277 раз
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация