Искать


 

Понеділок, 24 Квітень 2017 12:17

ГУ Держпраці інформує щодо наслідків несплати штрафів за порушення трудового законодавства

Оцените материал
(0 голосов)

ГУ Держпраці інформує щодо наслідків несплати штрафів за порушення трудового законодавства

    Посадові особи Держпраці та її територіальних органів мають право виносити постанови про накладення адміністративних стягнень та фінансових санкцій. Такі постанови згідно із законодавством повинні виконуватись у 10-ти денний термін щодо постанов про накладення адміністративних стягнень та місячний термін надається для постанов про накладення штрафу.При цьому, такий термін надається для добровільного виконання, тоді як примусове виконання здійснюється органами державної виконавчої служби.

    Проте, добровільне невиконання постанов посадовихосіб Держпраці та її територіальних органів (які не оскаржені) для боржників спричиняє додаткові негативні фінансові наслідки. Так, разом з відкриттям виконавчого провадження з боржника стягується виконавчий збір в розмірі 10 відсотків суми, що підлягає стягненню. Такий збір є важелем впливу на боржника, який змушує його замислитись «чи варто зволікати із добровільним виконанням та які наслідки це матиме», оскільки в цьому разі його борг збільшується.

    Наприклад, якщо сума штрафу становить 9 тисяч 600 гривень, то після відкриття виконавчого провадження боржник буде зобов’язаний сплатити вже 9 тисяч 600 гривень боргу та 960 гривень виконавчого збору. Крім того, підлягають оплаті боржником і понесені витрати на проведення виконавчих дій.

 

Прочитано 263 раз
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация