Искать


 

П'ятница, 21 Квітень 2017 11:17

ГУ Держпраці інформує щодо реєстрації технологічних транспортних засобів

Оцените материал
(0 голосов)

ГУ Держпраці інформує щодо реєстрації технологічних транспортних засобів

    Відповідно до статті 34 Закону України «Про дорожній рух» відомчу реєстрацію та облік транспортних засобів, що не підлягають експлуатації на вулично-дорожній мережі загального користування, здійснюють:

   - великотоннажних транспортних засобів та інших технологічних транспортних засобів - центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері охорони праці (Головне управління Держпраці у Луганській області);

   - тракторів, самохідних шасі, самохідних сільськогосподарських, дорожньо-будівельних і меліоративних машин, сільськогосподарської техніки, інших механізмів - центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері нагляду (контролю) в агропромисловому комплексі (Головне управління Держпродспоживслужба в Луганській області).

    Пунктом 2 ст.1 Закону України «Про систему інженерно-технічного забезпечення агропромислового комплексу України» роз’яснюється, що:

   - технічні засоби для агропромислового комплексу - машини, механізми, обладнання, устаткування, технологічні комплекси і лінії з них, які використовуються в сільському господарстві, харчовій та переробній промисловості для вирощування, збирання, зберігання та перероблення сільськогосподарської продукції, а також для надання послуг з технічного сервісу. До машин відносяться трактори, самохідні шасі, самохідні сільськогосподарські, дорожньо-будівельні та меліоративні машини, сільськогосподарська техніка, інші механізми відповідно до Закону України "Про дорожній рух" ( 3353-12 ), що беруть участь у русі на вулично-дорожній мережі загального користування під час переїзду до/з місця виконання робіт у встановленому законодавством порядку, перелік видів яких ведеться і постійно оновлюється в електронному вигляді центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері нагляду (контролю) в агропромисловому комплексі.

    Таким чином, з питань відомчої реєстрації транспортних засобів та за роз’ясненнями потрібно звертатися:

    З питань реєстрації технічних засобів для агропромислового комплексу - до Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області за адресою: 93403, Луганська обл., м. Сєвєродонецьк, вул. Півоварова, 2, тел.: (06452) 6-80-15, e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.;

    З питань реєстрації великотоннажних транспортних засобів та інших технологічних транспортних засобів через Центр надання адміністративних послуг у місті Сєвєродонецьку: 93404, Луганська обл., м. Сєвєродонецьк, бульвар Дружби Народів, будинок 32-А, тел.: 06452 4-43-37, 4-03-20,
e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. до Головного управління Держпраці у Луганській області за адресою: 93100, Луганська обл., м. Лисичанськ, вул. Малиновського, 1А., тел.: (06451) 7-37-49.

    Додаткова інформація із роз’яснення зазначених питань надається в Інформаційно-консультаційному пункті Головного управління Держпраці у Луганській області, тел.: (06451) 7-37-49, e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра..

 

Прочитано 312 раз Последнее изменение П'ятница, 21 Квітень 2017 11:22
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация