Искать


 

П'ятница, 21 Квітень 2017 06:30

Проведено засідання Громадської Ради при Управлінні гірничого нагляду ГУ Держпраці

Оцените материал
(4 голосов)

Проведено засідання Громадської Ради при Управлінні гірничого нагляду ГУ Держпраці

    На виконання вимог Постанови КМУ від 03.11.2010р. №990 для забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, налагодження ефективної взаємодії між органами управління з громадськістю, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики у сфері промислової безпеки та охорони праці, організації виконання правових, організаційно-технічних, санітарно- гігієнічних, соціально-економічних заходів, направлених на попередження нещасних випадків і аварій на виробництві, при Управлінні гірничого нагляду ГУ Держпраці у Луганській області проведено щоквартальне засідання Громадської Ради спеціалістів з охорони праці вугільних підприємств ДП «Первомайськвугілля», ПАТ «Лисичанськвугілля» з представниками професійних спілок та їх об’єднань.

    Відповідно до порядку денного були розглянуті наступні питання:

  1. Розгляд обставин і причин групового нещасного випадку зі смертельними наслідками, що стався у ВП «Шахта «Степова ДП «Львіввугілля» (с. Глухів, Сокальський район, Львівської області) 02 березня 2017 року о 12 годині 25 хвилин на сполученні 133 лави сполученням 119 конвеєрного штреку пласту п7н" «Сокальський» гор. 557 м та висновків спеціальної комісії з розслідування аварії І категорії.
  2. Про впровадження рішень протоколу №1 засідання комісії з перевірки стану забезпечення охорони праці та техніки безпеки на вугільних підприємствах під головуванням Віце – прем’єр – міністра України Кістіона В.Є від 03.04.2017р.
  3. Різне.

    По першому питанню заслухана доповідь начальника Управління гірничого нагляду, який працював у складі комісії зі спеціального розслідування групового нещасного випадку зі смертельними наслідками, що стався у ВП «Шахта «Степова ДП «Львіввугілля», який довів до відома присутніх причини настання аварії І категорії, висновки комісії щодо посадових осіб, дії або бездіяльність призвели до нещасного випадку, а також відповів на декілька запитань від присутніх.

    По другому питанню заступником генерального директора з охорон праці ПАТ «Лисичанськвугілля» – заступником голови Громадської Ради були оголошені рішення протоколу №1 засідання комісії з перевірки стану забезпечення охорони праці та техніки безпеки на вугільних підприємствах під головуванням Віце – прем’єр – міністра України Кістіона В.Є. та вимоги, викладені в телеграмі першого заступника міністра Міненерговугілля і оприлюднив, що за зверненням генеральних директорів ДП «Первомайськвугілля», ПАТ «Лисичанськвугілля» до Головного управління Держпраці у Луганській області вже з сьогодення, починаючи з 11.04.2017р. створені робочі групи з проведення позапланових перевірок стану провітрювання, пилогазового режиму, протипожежної безпеки, електровибухобезпеки, особливо на виїмкових дільницях та підготовчих вибоїв на шахтах ДП «Первомайськвугілля», ПАТ «Лисичанськвугілля».  

   По третьому питанню заступником генерального директора з охорон праці ДП «Первомайськвугілля» –головою Громадської Ради доведений графік проведення позапланових перевірок, та звернув увагу, на строки надання Кабінету Мінстрів України узагальненої інформацію про стан забезпечення охорони праці і техніки безпеки на підприємствах вугільної промисловості.

 

Прочитано 298 раз
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация