Искать


 

Четвер, 20 Квітень 2017 12:13

Відбулось засідання Ради фахівців служб охорони праці підприємств машинобудівної галузі Луганської області

Оцените материал
(0 голосов)

Відбулось засідання Ради фахівців служб охорони праці підприємств машинобудівної галузі Луганської області

    Протягом тижня, з 12 по 18 квітня 2017 року, фахівці Головного управління Держпраці у Луганській області, Відділу  державного нагляду в енергетиці, металургії та у машинобудуванні провели ряд превентивних заходів, спрямованих на підвищення рівня охорони праці та промислової безпеки на підприємствах області, серед яких – 15 нарад з працівниками підприємств області та надання 5 консультацій з питань охорони праці.

    Найчастіше під час нарад на підприємствах обговорювались питання безпеки під час виконання робіт на висоті, в електромережах напругою понад 1000 В та проведення місячника з профілактики порушень з охорони праці та нещасних випадків на виробництві, присвячений Всесвітньому дню охорони праці. Під час консультацій інспекторами ГУ Держпраці були надані відповіді на питання щодо перевірки знань з питань електробезпеки, правил охорони праці під час холодного оброблення металів, створення та функціонування служби охорони праці підприємства.

    Також протягом звітного періоду – 14 квітня було проведено засідання Ради фахівців служб охорони праці підприємств машинобудівної галузі при Головному управлінні Держпраці у Луганській області. В нараді прийняли участь посадові особи ТДВ «Попаснянський ВРЗ», ДП "Сєвєродонецький авторемзавод", ТОВ «Листрансмаш» та головні державні інспектора відділу державного нагляду в енергетиці, металургії та у машинобудуванні.

    На черговому засіданні Ради її учасники, підсумовуючи роботу у 1 кварталі 2017 року, розглянули наступні питання:

  1. Звіт Голови Ради щодо виконання плану роботи Ради фахівців служб охорони праці підприємств машинобудівельної галузі за 1 квартал 2017 ріку;
  2. Стан охорони праці та промислової безпеки, аналіз виробничого травматизму на підприємствах машинобудівної галузі за 1 квартал 2017 року;
  3. План заходів щодо проведення місячника з охорони праці та профілактики нещасних випадків, присвяченого Всесвітньому Дню охорони праці на підприємствах машинобудівної галузі.

    Під час обговорення зазначених питань було відмічено, що в порівнянні з аналогічним періодом 2016 року, кількість нещасних випадків в машинобудівної галузі зменшилась на 2 випадки (0 проти 2). Члени Ради повідомили про розроблені плани заходів щодо проведення місячника з охорони праці та профілактики нещасних випадків, присвяченого Всесвітньому Дню охорони праці на підприємствах.

    Вирішили на підставі голосування наступне:

  1. Інформацію доповідачів взяти до відома.
  2. Розробити профілактичні заходи, спрямовані на усунення шкідливих і небезпечних виробничих факторів, запобігання нещасних випадків на виробництві, професійних захворювань та інших випадків загрози здоров’ю застрахованих, викликаних умовами праці, а також для пропаганди безпечних умов праці.
  3. Виконати всі заплановані заходи щодо проведення місячника з охорони праці та профілактики нещасних випадків, присвяченого Всесвітньому Дню охорони праці на підприємствах.
  4. Підвищити якісний і кількісний рівень перевірок комісіями підприємств з питань охорони праці на місцях з зазначенням кількості порушень, термінів і відповідальних осіб усунення цих порушень.
  5. За інформацією від членів Ради праця неповнолітніх на підприємствах машинобудівної галузі не використовується.
  6. Надавати звіти за розробленою формою про виконання плану роботи Ради фахівців служб охорони праці підприємств машинобудівної галузі при Головному управлінні Держпраці у Луганській області.
  7. Проводити обмін досвідом у сфері організації систем управління охороною праці на підприємствах галузі.

     Наприкінці засідання Ради складено відповідний протокол з прийнятими рішеннями, який направлено до обов’язкового розгляду в Управління нагляду в промисловості і на об`єктах підвищеної небезпеки Головного управління Дежпраці у Луганській області.

 

Прочитано 353 раз
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация