Искать


 

Четвер, 20 Квітень 2017 08:37

У ТОВ «Кларіант Україна» відбувся семінар-тренінг з розслідування нещасних випадків

Оцените материал
(2 голосов)

У ТОВ «Кларіант Україна» відбувся семінар-тренінг з розслідування нещасних випадків

    Працівниками відділу державного нагляду в хімічній промисловості Управління нагляду в промисловості і на об'єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Луганській області з початку квітня проведена низка превентивних заходів, направлених на популяризацію питань охорони праці, привернення уваги працівників до існуючих проблем у сфері охорони праці та виховання високої культури безпеки праці на підприємствах хімічної галузі виробництва.

    Наприклад, 18 квітня у ТОВ «КЛАРІАНТ УКРАЇНА» (м. Сєвєродонецьк) проведено семінар-тренінг на тему «Порядок розслідування нещасних випадків на виробництві». Захід проводився за допомогою комп’ютерної техніки та проектора, що дало змогу наглядно освоїти інформацію слухачами. Семінар-тренінг складався з двох частин. Під час теоретичної частини були розглянуті наступні питання:

   - нормативне обґрунтування теми та поняття нещасного випадку;

   - дія та сфера застосування Порядку проведення розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві;

   - основи для проведення розслідування;

   - обов’язки роботодавця під час проведення розслідування комісією підприємства та її склад, права та обов’язки комісії з розслідування;

   - права потерпілих,

   - форми матеріалів розслідування, які оформлюються по результатам розслідування,

   - розслідування дорожньо-транспортних пригод.

    Практична частина семінару-тренінгу містила розробку заходів по необхідних діях допомоги потерпілим та складання алгоритму і схеми повідомлення про нещасний випадок, надання відповідей на запитання слухачів.

    Актуальність вказаної тематики була підтримана присутніми на семінарі-тренінгу, адже від правильності дій при настанні нещасного випадку на виробництві залежить тяжкість наслідків такого випадку на здоров’я працівників, а якість розробки заходів по запобіганню нещасним випадкам є запорукою збереження життя та здоров’я інших працівників в процесі трудової діяльності.

 

Прочитано 306 раз Последнее изменение Четвер, 20 Квітень 2017 08:43
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация